Pozemok Zázrivá Nová cena

Typ:Predaj
Druh:Stavebný pozemok
Výmera:4234 m2
Využitie:Bývanie
Lokalita:Zázrivá
Okres:Dolný Kubín
Stav:Vo výstavbe
Cena: 110000

Orava Real Váš realitný partner Vám EXKLUZÍVNE ponúka na predaj pozemok s právoplatným stavebným povolením rodinného dvojdomu v Zázrivej časť Dolina. Pozemok je určený na stavby domu či chaty s dvoma obytnými jednotkami. Pozemok o výmere 4234 m2 je v miernom až rovinatom svahu je slnečný a hraničí s potokom na jeho spodnej strane. Inžinierske siete sú vzdialené 6 metrov od pozemku, k domu sú povolené dve žumpy a jedna vodomerná šachta. Pozemok sa predáva aj s projektom domu.
Známa a populárna obec Zázrivá je vzdialená 20km od Dolého Kubína a ponúka svojim obyvateľom možnosti turistiky v lete či v zime. Množstvo lyžiarskych stredísk v dosahu, v zime vždy sneh, krásne prostredie a výhľady dodávajú obci Zázrivá svojský charakter.
V prípade záujmu o ďalšie informácie ma môžete kontaktovať na telefónnom čísle 0907 531 382 alebo mailom na adrese: radoslavzan@oravareal.sk

Ďalšie nehnuteľnosti na predaj

Máte záujem o hypotéku?

FinGO.sk hypokalkulačka vám umožňuje ľahko, rýchlo a z pohodlia domova urobiť porovnanie hypoték a zistiť akú hypotéku, na aký dlhý čas a za akých podmienok vám vedia banky poskytnúť.