Naši makléri

Naši makléri sú Vám plne k dispozícii. S predajom alebo kúpou Vašej nehnuteľnosti Vám pomôžu odborne ale aj ľudsky.

Náš tím

Ing. Pavol Kohár

Konateľ, certifikovaný maklér

Pôsobím v oblasti bývania nepretržite už od roku 1993 najskôr ako úspešný manažér v Prvej stavebnej sporiteľni a neskôr ako majiteľ realitnej kancelárie. Vzhľadom na moje bohaté skúsenosti v realitách a odborné vedomosti, ktoré mi dopĺňa aj moja manželka - znalkyňa, sa na mňa môžete kedykoľvek s dôverou obrátiť pri predaji či kúpe Vašej nehnuteľnosti.

Mária Strapcová

Manažér pobočiek, certifikovaný maklér

Práca realitného makléra nie je pre mňa len práca. Je to poslanie. Poslanie priniesť mojim klientom niečo viac ako len samotný predaj ich nehnuteľnosti či nové bývanie, priniesť im nový rozmer v poskytnutí služby samotnej. Nový a hodnotnejší, založený na dôvere a osobnom prístupe. A k tomuto sa snažím viesť aj každého jedného makléra v našej realitnej kancelárii.

Radoslav Záň

certifikovaný maklér

Ako realitný maklér na konkurenčnom, dynamickom a rýchlo rozvíjajúcom sa trhu s nehnuteľnosťami chcem zastupovať našich klientov s vedomím toho, že som im pomohol splniť si svoje sny a ciele v oblasti bývania.

Alena Zubrzycká

Maklér

Už veľa rokov pôsobím v oblasti poisťovníctva, kde sa venujem aj poisťovaniu nehnuteľností, čo ma priviedlo aj k práci realitného makléra.Som rada, že dnes môžem svoje 14 ročné skúsenosti, zručnosti a profesionalitu zúžitkovať v prospech svojich klientov pri kúpe a predaji nehnuteľnosti.

Eva Kvasničáková

Maklér

Každý sme iný, každý sme jedinečný a každý si žijeme svoj príbeh. Ja mám rada ľudí a rada spoznávam ich príbehy. Dovoľte mi , aby som sa aspoň na chvíľu stala súčasťou toto vášho príbehu v oblasti bývania. Môžete sa na mňa kedykoľvek obrátiť s Vašimi požiadavkami a spolu nájdeme to čo hľadáte.

Si ambiciózny človek, ktorý hľadá zmenu a nebojí sa výziev? Si z Ružomberka, Tvrdošína alebo Námestova? Tak neváhaj a vstúp do sveta realít spoločne s nami! Do nášho tímu hľadáme šikovného človeka, ktorý sa nebojí komunikovať a obchodovať a je to jeho silná stránka.

Naši partneri

JUDr. Radoslava Bencúrová

advokátka

Je absolventkou Právnickej fakulty Univerzity Komenského v Bratislave, kde v roku 2003 získala titul "Mgr.". Rigoróznu skúšku absolvovala na Právnickej fakulte Trnavskej univerzity v Trnave v roku 2004, kde získala titul "JUDr.". Advokátsku skúšku Slovenskej advokátskej komory v Bratislave úspešne absolvovala v roku 2007 a je zapísaná v zozname advokátov Slovenskej advokátskej komory.

Ing. Anna Beťková

Projektový manažér

Zastrešuje komplexnú inžiniersku činnosť a projektový manažment pozemných a líniových stavieb. Zabezpečuje územné rozhodnutia, stavebné povolenia, rozhodnutia o zmene stavieb pred dokončením a kolaudačné rozhodnutia.

Ing. Anna Kohárová

spoločník, znalec

Znaleckej činnosti sa venuje od roku 2001. Počas dlhoročnej práce pri vypracovaní znaleckých posudkov na rôzne nehnuteľnosti navštívila takmer každý kút Oravy a Liptova, vďaka čomu má bohaté znalosti o nehnuteľnostiach v daných regiónoch. Tieto poznatky zúročuje pri vypracovaní znaleckých posudkov pre potreby súdov, fyzické a právnické osoby, banky a iné inštitúcie.

Karol Biel

hypotekárny špecialista

Vo financiách pôsobí od roku 2010. S jeho tímom zabezpečuje pre našich klientov komplexné finančné služby. Klientov sprevádza počas celého procesu kúpy nehnuteľnosti, čím su jeho služby výnimočné. Využitím jeho služieb klienti získajú aj starostlivosť do budúcna. Jeho dlhoročnú prax v tomto regióne využívajú tisícky spokojných klientov.

Ing. Elena Žabenská

hypotekárny špecialista

V oblastí financií pôsobí 24 rokov. Vždy sa snaží, aby výsledkom jej práce boli hlavne spokojní klienti. Jej práca nie je len o jednom obchode, ale o dlhodobej spolupráci, diskrétnosti, férovosti a ďalšej starostlivosti klientov. Kvalitne poskytuje poradenstvo či už v oblastí úverov, ale aj v iných oblastiach ako sú poistenie, investovanie, podnikateľské úvery, spotrebné úvery. Vie posúdiť výhodnosť produktov a nájsť na finančnom trhu najlepšie riešenie alebo lacnejšiu alternatívu. Jej klienti sú zároveň aj jej priatelia, jej rodina.

Naše výhody

  • oravsky-region

    Profesionalita a individuálny prístup

  • najstarsia-na-orave

    Bezpečný a efektívny predaj

  • jednotka-na-trhu

    Ušetrený čas a peniaze

Referencie

Andrea Huráková

Vrelo odporúčam pani Evu Kvasničákovú super prístup, milá ochotná poradiť vo všetkom. Ďakujeme.

Marek Kubačka

So službami Orava Real a špeciálne s Vaším maklérom Radoslavom Záňom som bol veľmi spokojný. Okrem spoľahlivého prebehnutia kompletného procesu kúpy bytu, vyzdvihujem aj ochotu a ústretovosť počas celej doby komunikácie či obhliadky bytu, vždy aktuálneho informovania o zmenách a pod. Mám zrakový hendikep a pán Záň nemal problém za mnou prísť domov či do práce, ak bolo treba niečo vysvetliť, podpísať alebo vybaviť. Ak by som niekedy potreboval služby RK, určite by som volil Orava Real. Ďakujem.

Andrea Mičáňová

Chcela by som vyjadriť veľkú spokojnosť s Majkou Strapcovou, ktorá mi pomáha prenajímať garsónku a vyrieši vždy všetko za mňa. Nájomcov som osobne ani raz nestretla, kompletne všetko za mňa vyrieši vždy Majka. Nemusím robiť s potencionálnymi záujemcami prehliadky , zháňat niekoho , kto mi urobí zmluvy, dokonca aj počas celého trvania nájmu vždy riešila a rieši za mňa všetko Majka ... odporúčam určite všetkým , ktorí si vážia svoj čas a nervy :)

Dalibor Novakovič

Hodnota, Kvalita, Odozva, Profesionalita

Ján Melek

Super prístup od p. Kvasničákovej. Ústretovosť.

Ondrej Šustek

Odporúčam všetkým, ktorí chcú kúpiť alebo predať nehnuteľnosť. Moja skúsenosť -super prístup a všetko vybavené za jeden deň....ďakujem pani Eva Kvasničáková.

p. Hencovský

Pani Strapcovú by som odporučil osobám, ktoré majú seriózny záujem o kúpu či predaj ich nehnuteľnosti alebo poradenstvo v oblasti realít. Jej prístup bol korektný po všetkých stránkach - profesionálne jednanie, zdvorilá komunikácia, ochota riešiť vzniknuté problémy aj mimo pracovnej doby, pružnosť a flexibilita, disponibilita odbornými znalosťami, odborná pomoc pri riešení situácií s katastrom, s pôvodným majiteľom, bytovým spoločenstvom, niekoľkoročná skúsenosť v oblasti realít.

p. Gašpar

Pán Kohár a jeho realitná kancelária Orava real profit sú fundovaní odborníci, ktorí nám výrazne pomohli pri náročnom rozparcelovaní a následnej kúpe stavebného pozemku vo Vyšnom Kubíne, čím nám začali plniť sen o vytúženej budúcej výstavbe nášho rodinného domu. Ďakujeme

p. Cingelová

Ďakujem p. Kohárovi a RK Orava Real za trpezlivý a ústretový prístup a pomoc pri komplikovanom predaji môjho bytu v Dolnom Kubíne.

Ondrej.B.

Ďakujem za korektné jednanie, výnimočný prístup a kusisko profesionality.

Kontaktujte nás

Rozhodli ste sa predávať byt, dom, či pozemok ? Už dlhšie hľadáte svoj nový domov a stále Vás nič neoslovilo? Alebo len potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať, sme tu pre Vás!