Naši makléri

Naši makléri sú Vám plne k dispozícii. S predajom alebo kúpou Vašej nehnuteľnosti Vám pomôžu odborne ale aj ľudsky.

Náš tím

Ing. Pavol Kohár

Konateľ, Maklér

Pôsobím v oblasti bývania nepretržite už od roku 1993 najskôr ako úspešný manažér v Prvej stavebnej sporiteľni a neskôr ako majiteľ realitnej kancelárie. Vzhľadom na moje bohaté skúsenosti v realitách a odborné vedomosti, ktoré mi dopĺňa aj moja manželka - znalkyňa, sa na mňa môžete kedykoľvek s dôverou obrátiť pri predaji či kúpe Vašej nehnuteľnosti.

Mária Strapcová

Konateľ, Maklér

Práca realitného makléra nie je pre mňa len práca. Je to poslanie. Poslanie priniesť mojim klientom niečo viac ako len samotný predaj ich nehnuteľnosti či nové bývanie, priniesť im nový rozmer v poskytnutí služby samotnej. Nový a hodnotnejší, založený na dôvere a osobnom prístupe.

Bc. Simona Kotúľová

Maklér

Vždy ma napĺňala práca s ľuďmi a okrem toho ma lákali nehnuteľnosti. Netrvalo dlho a prišla som s rozhodnutím spojiť tieto dve túžby a stať sa realitným maklérom. Mojim cieľom je tu byť pre svojich klientov s kvalitnými službami, čestným ľudským prístupom a doviesť ich k úspešnému koncu pri ceste k ich novému domovu.

Radoslav Záň

Maklér

Ako realitný maklér na konkurenčnom, dynamickom a rýchlo rozvíjajúcom sa trhu s nehnuteľnosťami chcem zastupovať našich klientov s vedomím toho, že som im pomohol splniť si svoje sny a ciele v oblasti bývania.

Alena Zubrzycká

Maklér

Už veľa rokov pôsobím v oblasti poisťovníctva, kde sa venujem aj poisťovaniu nehnuteľností, čo ma priviedlo aj k práci realitného makléra.Som rada, že dnes môžem svoje 14 ročné skúsenosti, zručnosti a profesionalitu zúžitkovať v prospech svojich klientov pri kúpe a predaji nehnuteľnosti.

Eva Kvasničáková

Maklér

Každý sme iný, každý sme jedinečný a každý si žijeme svoj príbeh. Ja mám rada ľudí a rada spoznávam ich príbehy. Dovoľte mi , aby som sa aspoň na chvíľu stala súčasťou toto vášho príbehu v oblasti bývania. Môžete sa na mňa kedykoľvek obrátiť s Vašimi požiadavkami a spolu nájdeme to čo hľadáte.

Dr. Tibor Harmaniak

Maklér

V osobnom živote každého z nás príde čas, kedy kupujeme alebo predávame byt, dom alebo chatu a toto obdobie je pre väčšinu z nás najväčšou finančnou transakciou, ktorú počas svojho života urobíme. V takýchto prípadoch chcem byť ja, ako realitný maklér, pre Vás vo všetkých krokoch nápomocný a byť Vašou garanciou. Som osobným príkladom osoby, na ktorú sa každý z Vás vždy pri kúpe a predaji môže spoľahnúť. Som tu pre Vás, som Vašou odbornou zárukou s osobným prístupom a profesionalitou.

Mgr. Miroslava Bírešová

Maklér

Moje dlhoročné skúsenosti vo finančnom sektore ma priam predurčili na prácu makléra. Mojim klientom chcem byť oporou a dôveryhodným partnerom na ceste k novému domovu.

Mgr. Veronika Turkotová

administratívny pracovník

Napĺňa ma práca s ľuďmi a odjakživa ma bavilo v prvom rade pomáhať ostatným. Inak to nebude ani v tomto prípade. Mojou hlavnou úlohou bude zabezpečovať plynulý chod realitnej kancelárie, aby všetko fungovalo tak, ako má. Pôsobila som v oblasti médií, a preto sa budem zameriavať aj na písanie článkov na blog a budem sa snažiť svoje znalosti z marketingu pretaviť do praxe.

Partneri s ktorými spolupracujeme

JUDr. Michal Murina

právnik

v roku 2012 vyštudoval právnickú fakultu Univerzity Mateja Bela v Banskej Bystrici. Advokátsku prax sa snaží vykonávať tak, aby bol dodržaný zákon a aby bol klient uspokojený v jeho požiadavkách. Jeho kancelária nechce využívať len bežné spôsoby riešenia vecí, ale chce byť súčasne inovatívna.

Ing. Anna Beťková

projektový manažér

Zastrešuje komplexnú inžiniersku činnosť a projektový manažment pozemných a líniových stavieb. Zabezpečuje územné rozhodnutia, stavebné povolenia, rozhodnutia o zmene stavieb pred dokončením a kolaudačné rozhodnutia.

Ing. Anna Kohárová

spoločník, znalec

Znaleckej činnosti sa venuje od roku 2001. Počas dlhoročnej práce pri vypracovaní znaleckých posudkov na rôzne nehnuteľnosti navštívila takmer každý kút Oravy a Liptova, vďaka čomu má bohaté znalosti o nehnuteľnostiach v daných regiónoch. Tieto poznatky zúročuje pri vypracovaní znaleckých posudkov pre potreby súdov, fyzické a právnické osoby, banky a iné inštitúcie.

Karol Biel

Finančný agent

Vo financiách pôsobí od roku 2010. S jeho tímom zabezpečuje pre našich klientov komplexné finančné služby. Klientov sprevádza počas celého procesu kúpy nehnuteľnosti, čím su jeho služby výnimočné. Využitím jeho služieb klienti získajú aj starostlivosť do budúcna. Jeho dlhoročnú prax v tomto regióne využívajú tisícky spokojných klientov.

Naše výhody

  • oravsky-region

    Profesionalita a individuálny prístup

  • najstarsia-na-orave

    Bezpečný a efektívny predaj

  • jednotka-na-trhu

    Ušetrený čas a peniaze

Referencie

Ondrej.B.

Ďakujem za korektné jednanie, výnimočný prístup a kusisko profesionality.

p. Cingelová

Ďakujem p.Kohárovi a jeho RK Orava real profit za trpezlivý a ústretový prístup a pomoc pri komplikovanom predaji môjho bytu v Dolnom Kubíne.

p. Gašpar

Pán Kohár a jeho realitná kancelária Orava real profit sú fundovaní odborníci, ktorí nám výrazne pomohli pri náročnom rozparcelovaní a následnej kúpe stavebného pozemku vo Vyšnom Kubíne, čím nám začali plniť sen o vytúženej budúcej výstavbe nášho rodinného domu. Ďakujeme

p. Hencovský

Pani Strapcovú by som odporučil osobám, ktoré majú seriózny záujem o kúpu či predaj ich nehnuteľnosti alebo poradenstvo v oblasti realít. Jej prístup bol korektný po všetkých stránkach - profesionálne jednanie, zdvorilá komunikácia, ochota riešiť vzniknuté problémy aj mimo pracovnej doby, pružnosť a flexibilita, disponibilita odbornými znalosťami, odborná pomoc pri riešení situácií s katastrom, s pôvodným majiteľom, bytovým spoločenstvom, niekoľkoročná skúsenosť v oblasti realít.

Kontaktujte nás

Rozhodli ste sa predávať byt, dom, či pozemok ? Už dlhšie hľadáte svoj nový domov a stále Vás nič neoslovilo? Alebo len potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať, sme tu pre Vás!