Naši makléri

Naši makléri sú Vám plne k dispozícii. S predajom alebo kúpou Vašej nehnuteľnosti Vám pomôžu odborne ale aj ľudsky.

Náš tím

Ing. Pavol Kohár

Konateľ, certifikovaný maklér

Pôsobím v oblasti bývania nepretržite už od roku 1993 najskôr ako úspešný manažér v Prvej stavebnej sporiteľni a neskôr ako majiteľ realitnej kancelárie. Vzhľadom na moje bohaté skúsenosti v realitách a odborné vedomosti, ktoré mi dopĺňa aj moja manželka - znalkyňa, sa na mňa môžete kedykoľvek s dôverou obrátiť pri predaji či kúpe Vašej nehnuteľnosti.

Radoslav Záň

certifikovaný maklér

Ako realitný maklér na konkurenčnom, dynamickom a rýchlo rozvíjajúcom sa trhu s nehnuteľnosťami chcem zastupovať našich klientov s vedomím toho, že som im pomohol splniť si svoje sny a ciele v oblasti bývania.

Alena Zubrzycká

Maklér

Už veľa rokov pôsobím v oblasti poisťovníctva, kde sa venujem aj poisťovaniu nehnuteľností, čo ma priviedlo aj k práci realitného makléra.Som rada, že dnes môžem svoje 14 ročné skúsenosti, zručnosti a profesionalitu zúžitkovať v prospech svojich klientov pri kúpe a predaji nehnuteľnosti.

Maklér

Si ambiciózny človek, ktorý hľadá zmenu a nebojí sa výziev? Si z Ružomberka, Tvrdošína alebo Námestova? Tak neváhaj a vstúp do sveta realít spoločne s nami! Do nášho tímu hľadáme šikovného človeka, ktorý sa nebojí komunikovať a obchodovať a je to jeho silná stránka.

Naši partneri

JUDr. Radoslava Bencúrová

advokátka

Je absolventkou Právnickej fakulty Univerzity Komenského v Bratislave, kde v roku 2003 získala titul "Mgr.". Rigoróznu skúšku absolvovala na Právnickej fakulte Trnavskej univerzity v Trnave v roku 2004, kde získala titul "JUDr.". Advokátsku skúšku Slovenskej advokátskej komory v Bratislave úspešne absolvovala v roku 2007 a je zapísaná v zozname advokátov Slovenskej advokátskej komory.

Ing. Anna Beťková

Projektový manažér

Zastrešuje komplexnú inžiniersku činnosť a projektový manažment pozemných a líniových stavieb. Zabezpečuje územné rozhodnutia, stavebné povolenia, rozhodnutia o zmene stavieb pred dokončením a kolaudačné rozhodnutia.

Ing. Anna Kohárová

spoločník, znalec

Znaleckej činnosti sa venuje od roku 2001. Počas dlhoročnej práce pri vypracovaní znaleckých posudkov na rôzne nehnuteľnosti navštívila takmer každý kút Oravy a Liptova, vďaka čomu má bohaté znalosti o nehnuteľnostiach v daných regiónoch. Tieto poznatky zúročuje pri vypracovaní znaleckých posudkov pre potreby súdov, fyzické a právnické osoby, banky a iné inštitúcie.

Ing. Elena Žabenská

hypotekárny špecialista

V oblastí financií pôsobí 24 rokov. Vždy sa snaží, aby výsledkom jej práce boli hlavne spokojní klienti. Jej práca nie je len o jednom obchode, ale o dlhodobej spolupráci, diskrétnosti, férovosti a ďalšej starostlivosti klientov. Kvalitne poskytuje poradenstvo či už v oblastí úverov, ale aj v iných oblastiach ako sú poistenie, investovanie, podnikateľské úvery, spotrebné úvery. Vie posúdiť výhodnosť produktov a nájsť na finančnom trhu najlepšie riešenie alebo lacnejšiu alternatívu. Jej klienti sú zároveň aj jej priatelia, jej rodina.

Naše výhody

  • oravsky-region

    Profesionalita a individuálny prístup

  • najstarsia-na-orave

    Bezpečný a efektívny predaj

  • jednotka-na-trhu

    Ušetrený čas a peniaze

Povedali o nás

Mgr. Martina Gejdošová

Perfektná spolupráca s pani Strapcovou. Absolútna profesionalita, neustále informovanie a spätná väzba ??

Viera Svitková

Chcem sa touto cestou poďakovať za profesionálny a veľmi ochotný prístup a pomoc pri sprostredkovaní kúpi domčeku ??Ďakujem Mária Ertel Strapcová ❤️

Veronika Dendisová

Ako sme boli s vami spokojní? Boli sme maximálne spokojní, prijemný a ľudský píistup, ochota a trpezlivosť zo strany p. Kvasničákovej a tiež snaha pomôcť ako sa da v každej situacií určite sme boli velmi spokojní a doporučili by sme vaše služby a ďalším osobám. Ďakujeme.

Šimon Matušák

Chcel by som poďakovať p. Kvasničákovej za pomoc pri vybavovaní nového bývania. S vašimi službami som bol nadmieru spokojný. Bezproblémový, suverénny prístup. Pomohla ste nám aj vo veľa veciach ktoré ste ani nemusela. S priateľkou som vám veľmi vďačný za vašu pomoc.

Natália Jurčíková

Skvelá realitná kancelária, priateľskí realiťáci, ktorí Vám nájdu bývanie o akom snívate. ?

Veronika Dendisová

Skvelý, trpezlivý a profesionálny prístup p. Kvasničákovej, veľmi pekne ďakujeme jej aj celej realitnej kancelárii. Určite odporúčame?

Barbora Burgerová

Musím oceniť profesionálny prístup a výbornú spoluprácu s pani Kvasničákovou pri nehnuteľnosti. Ďakujeme.

Šimon Matušák

Zo službami spoločnosti som veľmi spokojný. Suverénny prístup. Bezproblémová komunikácia a pomoc pri vybavovaní nového bývania.

Veronika Varadová

Chceli by sme sa veľmi poďakovať hlavne p. Kvasničákovej za jej skvelý, profesionálny prístup, veľkú kopu trpezlivosti, vzhľadom ku všetkým okolnostiam okolo predaja našej nehnuteľnosti, ale vďaka jej pomoci a šikovnosti, sme všetko zvládli. Milé a príjemné vystupovanie u ľudí, ktorí sa venujú práci s ľuďmi sa dnes už vytráca, no u pani Evky bol úsmev neoddeliteľnou súčasťou práce a je vidieť, že sa práci venuje so všetkych síl a celým srdcom. Ešte raz veľmi pekne ďakujeme aj celej realitnej kancelárii a určite budeme aj ďalším odporúčať realitnú kanceláriu Orava Real.

Denisa Vorčáková

Veľmi sme boli spokojní s touto realitnou firmou, ale aj s pani Strapcovou. Ďakujem veľmi pekne za ústretovosť, poradenstvo, láskavosť flexibilitu, profesionálnosť a ľudskosť. Nech sa Vám a vašej firme naďalej darí. Odporúčame všetkými 10 ?

Veronika Kovalíková

Ďakujeme za predaj našej nehnuteľnosti v obci Malé Borové, kde pri predaji vaša realitná kancelária nám veľmi pomohla, ako aj pri vybavovaní všetkých dokumentov a stretnutí so záujemcami, taktiež pri odovzdávaní novému majiteľovi. Preto by sme odporúčali vašu realitnú kanceláriu aj iným, ktorí majú záujem o kúpu alebo predaj nehnuteľnosti. Prajeme vám veľa osobných a hlavne pracovných úspechov pri činnosti, ktorú vykonávate.

Tomáš Drobček

Dobrá otvorená komunikácia a rýchla spätná väzba pri riešení úloh spojených s predajom nehnuteľnosti. Informovanosť o stave predaja a riešení jednotlivých krokov. Určite oslovím aj nabudúce.

Ľuboš Laurinčík

Ďakujem realitnej spoločnosti Orava Real za sprostredkovanie predaja nehnuteľnosti. Cením si veľmi kvalitný a profesionálny prístup pána Ing. Kohára. V budúcnosti by som sa opäť obrátil len na uvedenú spoločnosť a služby tejto spoločnosti vrelo odporúčam.

Martin a Lenka Medveďoví

Tiež sme spokojní aj s Vašou prácou, Vašou ústretovosťou a pohotovou komunikáciou, ochotou a milým prístupom. Uvedomili sme si, že kúpiť nehnuteľnosť cez vašu realitnú kanceláriu je omnoho jednoduchšie, a aj príjemnejšie, ako riešiť a vybavovať veci "na vlastnú päsť". Predtým sme boli v kontakte aj s inými realitnými maklérmi z iných realitiek (keď sme pozerali iné nehnuteľnosti) a sme radi, že sme to nakoniec vybavovali cez vás :) Pozdravujeme vás a ďakujeme. Martin a Lenka Medveďoví

Jaroslav Červeň

Ďakujeme za predaj našej nehnuteľnosti v obci Malé Borové, kde pri predaji Vaša realitná kancelária nám veľmi pomohla, ako aj pri vybavovaní všetkých dokumentov a stretnutí so záujemcami, taktiež pri odovzdávaní novému majiteľovi. Preto by sme odporúčali Vašu realitnú kanceláriu aj iným, ktorí majú záujem o kúpu alebo predaj nehnuteľnosti. Prajeme vám veľa osobných a hlavne pracovných úspechov pri činnosti, ktorú vykonávate.

Andrea Huráková

Vrelo odporúčam pani Evu Kvasničákovú super prístup, milá ochotná poradiť vo všetkom. Ďakujeme.

Marek Kubačka

So službami Orava Real a špeciálne s Vaším maklérom Radoslavom Záňom som bol veľmi spokojný. Okrem spoľahlivého prebehnutia kompletného procesu kúpy bytu, vyzdvihujem aj ochotu a ústretovosť počas celej doby komunikácie či obhliadky bytu, vždy aktuálneho informovania o zmenách a pod. Mám zrakový hendikep a pán Záň nemal problém za mnou prísť domov či do práce, ak bolo treba niečo vysvetliť, podpísať alebo vybaviť. Ak by som niekedy potreboval služby RK, určite by som volil Orava Real. Ďakujem.

Andrea Mičáňová

Chcela by som vyjadriť veľkú spokojnosť s Majkou Strapcovou, ktorá mi pomáha prenajímať garsónku a vyrieši vždy všetko za mňa. Nájomcov som osobne ani raz nestretla, kompletne všetko za mňa vyrieši vždy Majka. Nemusím robiť s potencionálnymi záujemcami prehliadky , zháňat niekoho , kto mi urobí zmluvy, dokonca aj počas celého trvania nájmu vždy riešila a rieši za mňa všetko Majka ... odporúčam určite všetkým , ktorí si vážia svoj čas a nervy :)

Dalibor Novakovič

Hodnota, Kvalita, Odozva, Profesionalita

Ján Melek

Super prístup od p. Kvasničákovej. Ústretovosť.

Ondrej Šustek

Odporúčam všetkým, ktorí chcú kúpiť alebo predať nehnuteľnosť. Moja skúsenosť -super prístup a všetko vybavené za jeden deň....ďakujem pani Eva Kvasničáková.

p. Hencovský

Pani Strapcovú by som odporučil osobám, ktoré majú seriózny záujem o kúpu či predaj ich nehnuteľnosti alebo poradenstvo v oblasti realít. Jej prístup bol korektný po všetkých stránkach - profesionálne jednanie, zdvorilá komunikácia, ochota riešiť vzniknuté problémy aj mimo pracovnej doby, pružnosť a flexibilita, disponibilita odbornými znalosťami, odborná pomoc pri riešení situácií s katastrom, s pôvodným majiteľom, bytovým spoločenstvom, niekoľkoročná skúsenosť v oblasti realít.

p. Gašpar

Pán Kohár a jeho realitná kancelária Orava real profit sú fundovaní odborníci, ktorí nám výrazne pomohli pri náročnom rozparcelovaní a následnej kúpe stavebného pozemku vo Vyšnom Kubíne, čím nám začali plniť sen o vytúženej budúcej výstavbe nášho rodinného domu. Ďakujeme

p. Cingelová

Ďakujem p. Kohárovi a RK Orava Real za trpezlivý a ústretový prístup a pomoc pri komplikovanom predaji môjho bytu v Dolnom Kubíne.

Ondrej.B.

Ďakujem za korektné jednanie, výnimočný prístup a kusisko profesionality.

Kontaktujte nás

Rozhodli ste sa predávať byt, dom, či pozemok ? Už dlhšie hľadáte svoj nový domov a stále Vás nič neoslovilo? Alebo len potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať, sme tu pre Vás!