Chalupa na samote Novoť

Typ:Predaj
Druh:Chalupa
Výmera:2000 m2
Využitie:Rekreácia
Lokalita:Novoť
Okres:Námestovo
Stav:Čiastočná rekonštrukcia
Cena: 140000

Ponúkame na predaj chalupu v tichom prostredí horno oravskej dediny Novoť v chko Horná Orava, kde už daľšia výstavba je obmedzená. Chalupa je postavená na kamennej platni má vlastnú studňu a prípojku elektriny. Prebehla rekonštrukciou, vymenená bola strešná krytina nad obývacou časťou, vymenené boli tradičné okná, podlahy či obklady. Vybudovaná bola kúpeľňa v zadných stavoch ktorá je teraz súčasťou obývanej časti. V podkroví je jdena spálňa. Naskytá sa tu možnosť dobudovania daľších izieb v podkroví. Zadné stavy ako aj celá chalupa sú zdravé vo veľmi dobrom stave. Pozemok vo výmere 2000 m2 je delený na dve časti z toho rovinatá polovica je okolo chalupy a druhá vo svahu. Pozemok je orientovaný južne.
Ideálna príležitosť pre nenáročného záujemcu ktorý uprednosťnuje ticho vidieka, jeho klasickú architektúru a atmosféru.
V prípade záujmu o ďalšie informácie nás môžete kontaktovať na telefónnom čísle 0907 531 382 alebo mailom na adrese: radoslavzan@oravareal.sk

Ďalšie nehnuteľnosti na predaj

Máte záujem o hypotéku?

FinGO.sk hypokalkulačka vám umožňuje ľahko, rýchlo a z pohodlia domova urobiť porovnanie hypoték a zistiť akú hypotéku, na aký dlhý čas a za akých podmienok vám vedia banky poskytnúť.