Polyfunkčná budova v Bratislave-Podunajské Biskupice

Typ:Predaj
Druh:Budova
Výmera:572 m2
Využitie:Podnikanie, bývanie
Lokalita:Bratislava Podunajské Biskupice
Okres:Bratislava
Stav:Čiastočná rekonštrukcia
Cena: 670000

Predáme polyfunkčnú budovu v Bratislave časť – Podunajské Biskupice.Objekt sa nachádza na Devätinovej ulici Jedná sa o objekt robotníckej ubytovne – v súčasnosti je to rozostavaná nedokončená stavba, ktorá sa nachádza v lokalite so zástavbou prevažne rodinnými a bytovými domami a objektov s občianskou vybavenosťou.
Pozemok je rovinatý.
Stavba je celkovo trojpodlažná umiestnená v uličnej línii s možnosťou vstupu do objektu z troch strán.
Zastavaná plocha I.NP je 258,12 m2
II.NP a III.NP zastavaná plocha je 314,27 m2.
Dostupnosť miestnych úradov je do 20 min. pri použití MHD. Základná obchodná sieť a služby sú dostupné. Základná zdravotná starostlivosť, základné školy sú dostupné.
Samotná nehnuteľnosť sa nachádza na pozemku s dostupnosťou po verejnej komunikácii s možnosťou priameho vstupu z ulice Devätinová. Prístup do objektu domu je na úrovni I.NP (prízemie).
Objekt je napojený na všetky inžinierske siete: voda, elektrická energie, plyn. Kanalizácia je riešená do žumpy. Okná, dvere sú plastové z izolačným zasklením.
Pre viac informácií ma kontaktujte. 0905440928.
Cena 670 000 € +DPH

Ďalšie nehnuteľnosti na predaj

Máte záujem o hypotéku?

FinGO.sk hypokalkulačka vám umožňuje ľahko, rýchlo a z pohodlia domova urobiť porovnanie hypoték a zistiť akú hypotéku, na aký dlhý čas a za akých podmienok vám vedia banky poskytnúť.