Komerčný objekt na predaj či prenájom

Typ:PredajPrenájom
Druh:Budova
Výmera:462 m2
Využitie:Bývanie Obchod Výstavba
Lokalita:Centrum
Okres:Dolný Kubín
Stav:Kompletná rekonštrukcia
Cena: Cena dohodou

Orava Real Váš realitný partner, Vám ponúka na predaj prípadne prenájom komerčnú budovu v centre mesta Dolný Kubín. Nehnuteľnosť ponúka budúcemu majiteľovi široký zámer využitia. Z budovy sa môže stať komerčný objekt ktorý môže slúžiť obchodu aj službám či rezidenčný objekt z ktorého môžu následne vzniknúť byty. Objekt je postavený z kvalitných materiálov kombináciou tehiel a betónu. Svoj vnútorný priestor má postavený na silných betónových pilieroch, je otvorený, čím je ho možné usporiadať podľa vlastných predstáv a budúcich projektov. Budova disponuje vlastným výťahom pre 13 osôb ktorý je prístupný priamo z prízemia z ulice kde sú aj parkovacie miesta. Ďaľšie parkovacie miesta môžu vzniknúť v okolí budovy na vlastnom pozemku prislúchajúcom k budove. Budovu je možné nadstaviť o jedno podkrovné podlažie, nakoľko betónové deky sú prispôsobené na väčšiu žáťažovú hmotnosť. Podlahová plocha jedného poschodia je 280 m2 a úžitková plocha celej budovy je cca 700 m2. Ponúka sa tu tiež aj možnosť odkúpiť celý objekt a pokračovať v obchode v ktorom sa teraz využíva.
Cena sa určí zo znaleckého posudku prípadne Dohodou po porovnaní znaleckých posudkov ktoré si môžu vypracovať aj budúci záujemcovia. Cena prenájmu je 3000 eur mesačne plus energie 250 euro. 
Cena obsahuje všetky poplatky u notára, ako aj náklady na vypracovanie kúpnych zmlúv a návrhu na vklad do katastra nehnuteľností naším právnikom.
V prípade záujmu o ďalšie informácie nás môžete kontaktovať na telefónnom čísle 0907 531 382 alebo mailom na adrese: radoslavzan@oravareal.sk

Ďalšie nehnuteľnosti na predaj

Máte záujem o hypotéku?

FinGO.sk hypokalkulačka vám umožňuje ľahko, rýchlo a z pohodlia domova urobiť porovnanie hypoték a zistiť akú hypotéku, na aký dlhý čas a za akých podmienok vám vedia banky poskytnúť.