Dva penzióny s rodinným domom

Typ:Predaj
Druh:Rodinný dom
Výmera:932 m2
Využitie:Bývanie, podnikanie
Lokalita:Beňová Lehota
Okres:Dolný Kubín
Stav:Kompletná rekonštrukcia
Cena: 374990

Exkluzívne ponúkame na predaj dva penzióny s rodinným domom ktoré sú vzdialené len 3 kilometre  od známeho a čoraz viac vyhľadávaného lyžiarskeho strediska Kubínska Hoľa a termálneho kúpaliska Aqua Relax v Dolnom Kubíne, poskytujúceho návštevníkom možnosť oddychu a rekreácie tak v letnom ako i v zimnom období.

Penzióny sa využívajú celoročne, majú vybudovanú vlastnú klientelu ktorá sa rada vracia na malebnú Oravu.

Rodinný dom ktorý je napojený na ústredné vykurovanie pozostáva z dvoch nadzemných podlaží. Na prvom sa nachádzajú dve izby s velkorysou kuchyňou a obývacou miestnosťou s krbom a na druhom podlaží daľšie dve obytné izby.

Spodný penzión, spojený s rodinným domom terasou, má kapacitu 8 až 10 lôžok. V centre je kuchyňa a dominantý krb, ktorý slúži na vykurovanie objektu. V kúpeľni so sprchovým kútoma v kuchyňi je kúrenie podlahové.

Horný penzión je samostane stojaca dvojpodlažná budova s kapacitou 4 až 6 lôžok. Centrálny krb slúži na vykurovanie, prípadne elektrické radiátory dokurujú časť vrchnú. V spodnej casti je tiež kuchyňa a kúpelňa so sprchovým kútom spolu s podlahovým kúrením. Dovolenkovú atmosféru dotvára drevený altánok s vonkajším krbom a posedením. Výhľady na okolitú prírodu dodávajú svoje čaro.

Príjazdová asfaltová komunikácia umožňuje bezproblémový prístup k penziónu, kde v prednej časti sú parkovacie miesta. Pred domom tečie potôčik.

Objekt je ako stvorený na kombináciu bývania a podnikania na jednom mieste.

Predáva sa komplet so zariadením.

Neváhajte nás kontaktovať a dohodnite si obhliadku ešte dnes na tel. čísle: 0907 531 382 alebo emailom na: radoslavzan@oravareal.sk kde v prípade záujmu môžete získať aj viac informácií.

 

Ďalšie nehnuteľnosti na predaj

Máte záujem o hypotéku?

FinGO.sk hypokalkulačka vám umožňuje ľahko, rýchlo a z pohodlia domova urobiť porovnanie hypoték a zistiť akú hypotéku, na aký dlhý čas a za akých podmienok vám vedia banky poskytnúť.