POZEMKY NA PREDAJ – ORAVSKÁ LESNÁ

Typ:Predaj
Druh:Rekreačný pozemok
Výmera:8423 m2
Využitie:Rekreácia
Lokalita:Oravská Lesná
Okres:Námestovo
Stav:Pôvodný
Cena: Cena dohodou

Realitná kancelária ORAVA REAL Vám EXKLUZÍVNE ponúka na predaj veľmi zaujímavé pozemky v obci ORAVSKÁ LESNÁ. Pokiaľ hľadáte pozemky v nádhernom prostredí, s možnosťou využitia najmä na rekreačné účely, uvedená ponuka by mohla byť vhodná práve pre Vás.
Jedná sa o 6 pozemkov o výmere od 869 m2 -2024 m2 /plus podiely na prístupových cestách/ v extraviláne obce. Pozemky sa predávajú aj jednotlivo.
Niektoré hraničia s intravilánom obce/v blízkosti je realizovaná výstavba rodinných domov/, ktoré sa môžu v nejakom časovom horizonte zmeniť na stavebné pozemky.
Dva susediace pozemky sa nachádzajú v blízkosti lyžiarskeho strediska.
Je to výhodná investícia do budúcnosti.
Oravská Lesná je známa krásnou prírodou a výbornými lyžiarskymi podmienkami. Nachádza sa tu známe lyžiarske stredisko Orava Snow park, veľa turistických chodníkov a cyklotrás. V okolí sa nachádzajú vyhľadávané turistické strediská ako Oravice, Oravská priehrada, Zuberec Spálená a mnohé ďalšie.
Predajná cena dohodou.
Bližšie informácie radi poskytneme telefonicky alebo mailom.

Ďalšie nehnuteľnosti na predaj

Máte záujem o hypotéku?

FinGO.sk hypokalkulačka vám umožňuje ľahko, rýchlo a z pohodlia domova urobiť porovnanie hypoték a zistiť akú hypotéku, na aký dlhý čas a za akých podmienok vám vedia banky poskytnúť.