Zrubový Mlyn v Krivej na Orave

Typ:Predaj
Druh:Podnikateľský objekt
Výmera:527 m2
Využitie:Podnikanie Rekreácia
Lokalita:Krivá
Okres:Dolný Kubín
Stav:Kompletná rekonštrukcia
Cena: 115000

Realitný maklér Ing. Pavol Kohár vám exkluzívne ponúka objekt reštaurácie Zrubový Mlyn, ktorý sa nachádza v centrálnej časti obce Krivá.
Budova pôvodne slúžila ako zrubový Mlyn z roku 1890. V roku 1977 však bola asanovaná a na existujúcich kamenných základoch bol postavený nový zrub.
V roku 1993-2000 bola realizovaná kompletná vnútorná aj vonkajšia prestavba zrubového mlynu na reštauráciu. Tomuto účelu slúži aj v súčasnosti.
Objekt nie je podpivničený a dispozične pozostáva z jedného nadzemného podlažia a podkrovia.

V prvom nadzemnom podlaží sa nachádza zádverie, reštauračná časť s barom, kuchyňa, sklady, sociálne zariadenia, miestnosť pre personál a schodiská do podkrovia.
V podkroví sú 2 reštauračné miestnosti, kotolňa s plynovým kotlom, sklad a sociálne zariadenia.

Strecha je sedlová, krytina z plastových šindľov, okná vpredu sú drevené eurookná, vzadu plastové okná.
Podlahy v nadzemnom podlaží sú z keramickej dlažby a v podkroví z drevených dosiek.

Vykurovanie v nadzemnom podlaží je teplovodné podlahové a v podkroví sú panelové radiátory. Zdrojom vykurovania je plynový kotol, v reštauračnej časti je aj kachľová pec na tuhé palivo.

Nehnuteľnosť je napojená na všetky inžinierske siete, a to verejný vodovod, verejnú kanalizáciu, elektrinu a plyn. Súčasťou ceny je kompletné vybavenie celej nehnuteľnosti a aj kuchyne, a to nerezové plynové a elektrické sporáky, drezy, pracovné dosky, odsávač pár, chladničky, mrazničky, taniere a podobne.

Budova je opatrená kamerovým systémom a internetom.
Na pozemku je ešte drevená vedľajšia stavba, ktorá sa využíva ako sklad. K objektu bola v roku 2010 pristavená terasa, ktorá je prestrešená.

Nehnuteľnosť sa nachádza v zástavbe rodinných domov a a od hlavnej komunikácie je vzdialená cca 100m.
Tento objekt môže naďalej slúžiť ako reštaurácia, pretože sa nachádza na frekventovanom cestnom ťahu smerom na Poľsko, ale je tu možnosť ho aj prestavať na rekreačné účely, prípade aj na celoročné bývanie. V tomto prípade by bolo potrebné požiadať o zmenu účelu použitia na príslušnom stavebnom úrade.

Viac informácií na č.t. 0905 440 928

Ďalšie nehnuteľnosti na predaj

Máte záujem o hypotéku?

FinGO.sk hypokalkulačka vám umožňuje ľahko, rýchlo a z pohodlia domova urobiť porovnanie hypoték a zistiť akú hypotéku, na aký dlhý čas a za akých podmienok vám vedia banky poskytnúť.