Zrekonštruovaný 3 izbový byt na Bysterci

Typ:Predaj
Druh:3 izbový byt
Výmera:67,22 m2
Využitie:Bývanie
Lokalita:Bysterec
Okres:Dolný Kubín
Stav:Kompletná rekonštrukcia
Cena: Cena dohodou

Ponúkame na predaj 3 izbový byt, ktorý vznikol rekonštrukciou 2 izbového. Byt sa nachádza v Dolnom Kubíne, mestskej časti Bysterec.

Byt má výmeru 67,22 m2, nachádza sa na 5. poschodí a prislúcha k nemu jedna malá špajza na chodbe, pivnica a tiež spoločná kočikáreň. V bytovom dome sú dva zrekonštruované výťahy.

Dispozícia bytu zahŕňa vstupnú chodbu, samostatný šatník, kúpeľňu s WC. Následne z chodby je vstup do priestrannej obývacej izby s balkónom a výhľadom na rieku Orava. Z obývačky je vstup do kuchyne, v ktorej sú vstavané spotrebiče ako umývačka riadu a keramický sporák. Tieto sú súčasťou predaja ako i nová chladnička. Z obývacej izby je vstup aj do ostatných dvoch izieb, ktoré vznikli predelením z jednej samostatnej. Je možné ich využiť ako spálňu a detskú izbu alebo pracovňu. 

Byt je vhodný tak pre mladú rodinu ako aj pre investora, nakoľko v súčasnosti byt obývajú veľmi zodpovední nájomníci, ktorí nájom riešia dlhodobo. Mesačné náklady na 4-člennú rodinu činia 150,- Eur plus elektrina.

Mestská časť Bysterec má občiansku vybavenosť na veľmi vysokej úrovni. Od škôlok, škôl, úradov až po rôzne športoviská či kultúrne stredisko.

Ďalšie nehnuteľnosti na predaj

Máte záujem o hypotéku?

FinGO.sk hypokalkulačka vám umožňuje ľahko, rýchlo a z pohodlia domova urobiť porovnanie hypoték a zistiť akú hypotéku, na aký dlhý čas a za akých podmienok vám vedia banky poskytnúť.