Výnimočný, zrekonštruovaný 3 izbový byt v dobrej lokalite

Typ:Predaj
Druh:
Výmera:64 m2
Využitie:Bývanie
Lokalita:Námestovo
Okres:Námestovo
Stav:Kompletná rekonštrukcia
Cena: 172000

Ponúkame Vám na predaj 3 izbový byt po kompletnej rekonštrukcii, ktorý sa nachádza v tichom prostredí blízko centra Námestova. Byt sa nachádza na vyvýšenom prízemí v dvojposchodovom bytovom dome.
Celková rozloha bytu je 64 m2. Pozostáva zo vstupnej chodby, otvorenej dispozície kuchyne a obývacej miestnosti, 2 izieb a kúpeľne s WC. Súčasťou bytu je vyrobená na mieru kuchynská linka. Byt sa predáva čiastočne zariadený – dohoda.

K bytu patria 2 pivnice, podkrovná miestnosť, ktorú môžete využiť ako pracovňu, záhradka a samostatne stojaca garáž pri bytovom dome /20 m2/.
Byt je vykurovaný samostatným kotlom na pevné palivo, podlahové kúrenie bytu, možnosť pripojenia na plyn / prípojka plynu na chodbe bytového domu/.

Neváhajte ma kontaktovať ohľadom bližších informácií a obhliadky.

Cena 172 000 EUR je vrátane komplexných služieb a všetkých poplatkov spojených s prevodom nehnuteľnosti. Právny servis zabezpečujeme advokátskou kanceláriou. Financovanie a poistenie Vám zabezpečí tím našich odborných špecialistov

Ďalšie nehnuteľnosti na predaj

Máte záujem o hypotéku?

FinGO.sk hypokalkulačka vám umožňuje ľahko, rýchlo a z pohodlia domova urobiť porovnanie hypoték a zistiť akú hypotéku, na aký dlhý čas a za akých podmienok vám vedia banky poskytnúť.