Veľkometrážny luxusný trojizbový byt na Brezovci v Dolnom Kubíne EXKLUZÍVNE

Typ:Predaj
Druh:3 izbový byt
Výmera:91,02 m2
Využitie:Bývanie
Lokalita:
Okres:Dolný Kubín
Stav:Kompletná rekonštrukcia
Cena: 133000

Realitný maklér Ing. Pavol Kohár Vám do pozornosti na predaj ponúka luxusne a nadštandardne zrekonštruovaný 3 izbový byt s výmerou 91 m2, ktorý vznikol zo 4 izbového bytu prebúraním jednej priečky, a tým vznikla jedna veľká presvetlená obývacia hala s celodenným slnečným svitom.

Do bytu vstúpime bezpečnostnými dverami, ktoré sú tiež oproti pôvodným dverám posunuté vpravo. Cez vstupnú chodbu sa dostanete vpravo do dvoch izieb/spálňa a detská izba/. Na ľavej strane sa nachádza nové bytové jadro s práčkou a sušičkou, ktoré sú súčasťou kúpnej ceny. Následne sa dostanete do najkrajšej časti tohto veľkoryso riešeného bytu, a to je obývacia hala, ktorá je spojená aj s kuchyňou. Elektrospotrebiče ako chladnička, mraznička, umývačka riadu sú tiež súčasťou kúpnej ceny. Ďalšou výhodou tohto bytu sú dve špajze. Súčasťou kúpnej ceny sú aj vstavané skrine v spálni a chodbe a gauč v obývacej hale.

Byt sa nachádza na 4/8 poschodí v zateplenom bytovom dome na sídlisku Brezovec v Dolnom Kubíne. Byt stojí za obhliadku, jednoducho ho treba vidieť. Maklér odporúča. Pre viac informácií a prípade aj osobnú obhliadku si dohodnite na 0905440928.

Ďalšie nehnuteľnosti na predaj

Máte záujem o hypotéku?

FinGO.sk hypokalkulačka vám umožňuje ľahko, rýchlo a z pohodlia domova urobiť porovnanie hypoték a zistiť akú hypotéku, na aký dlhý čas a za akých podmienok vám vedia banky poskytnúť.