Veľkometrážny byt s exkluzívnym výhľadom na Roháče

Typ:Predaj
Druh:3 izbový byt
Výmera:95 m2
Využitie:Bývanie
Lokalita:Zuberec
Okres:Tvrdošín
Stav:Novostavba
Cena: 125000

Realitný maklér Ing. Pavol Kohár Vám exkluzívne ponúka na predaj podkrovný, priestranný byt  s  výhľadom na panorámu Roháčov, ktorý sa nachádza na 3. poschodí v  zateplenom bytovom dome v centre turisticky vyhľadávanej obce Zuberec. Byt je tehlový a je takmer novostavba, vznikol nadstavbou podkrovia v roku 2006.

Byt má výborné dispozičné riešenie. Po vstupe do bytu sa naskytne pohľad na priestrannú obývaciu izbu, ktorá je spojená s modernou kuchyňou, ktorej súčasťou sú vstavané domáce spotrebiče (umývačka riadu, sklokeramický sporák, chladnička s mrazničkou).  S chodby sa dostaneme do 2 spální a kúpelne s WC. Nábytok, vstavané skrine, spotrebiče a úplné zariadenie bytu sú v cene nehnuteľnosti. Byt   disponuje vlastným plynovým kotlom aj kúrením umiestneným v kuchyni, čoho výsledkom sú nízke energetické náklady.

Súčasťou bytu je aj vstup do podkrovia, ktorý taktiež prešiel rekonštrukciou. V podkroví sa ešte nachádza priestor, ktorý sa v súčasnosti využíva na spanie. Do tohto priestoru sa dostaneme vysúvacími schodmi z chodby.  Tento priestor je k dispozícii ako bonus k celej nehnuteľnosti o výmere /40m2/. Plocha podkrovného priestoru nie je zahrnutá v celkovej podlahovej ploche bytu.

Byt má veľký balkón /6 m2/ južne orientovaný. Milovníci slovenskej prírody určite ocenia výhľad na okolité Roháče a vynikajúcu dostupnosť do lyžiarskych stredísk/2 km Janovky, 10 km Roháče Spálená, 13 km Meanderpark Oravice /a takisto aj  možnosti letnej turistiky. Tento byt môže slúžiť aj ako zaujímavá investícia na prenajímanie, pretože  v Zuberci turistická sezóna trvá takmer 10 mesiacov .

Cena bytu je 145. 000 eur vrátane poplatkov spojených s prevodom nehnuteľnosti.

Viac info na č.t.0905440928

 

Ďalšie nehnuteľnosti na predaj

Máte záujem o hypotéku?

FinGO.sk hypokalkulačka vám umožňuje ľahko, rýchlo a z pohodlia domova urobiť porovnanie hypoték a zistiť akú hypotéku, na aký dlhý čas a za akých podmienok vám vedia banky poskytnúť.