Tradičná drevenica v Oravskej Lesnej

Typ:Predaj
Druh:Drevenica
Výmera:580m2
Využitie:Rekreácia
Lokalita:Oravská Lesná
Okres:Námestovo
Stav:Pôvodný
Cena: 73000

Ponúkame na predaj tradičnú drevenicu v obci Oravská Lesná.

Drevenica, ktorá bola postavená v roku 1877 sa nachádza na pozemku o výmere 580m2 v chatovej časti Flajšova.  Obytná plocha drevenice je 84m2.

Na prízemí Vás privíta priestranná chodba z ktorej sa dostanete do kuchyne, spálne a kúpeľne. V kuchyni sa nachádza tradičná pec, ktorá vykúri celé prízemie a na ktorej sa taktiež varí.  Táto miestnosť je priestranná a slúži taktiež ako jedáleň a obývacia miestnosť. Kúpeľňa je vybavená vaňou, kde teplú vodu zabezpečuje pec s kotlom alebo prietokový ohrievač. Toalete je osobitne vedľa kúpeľne. V spálni na prízemí sa nachádzajú štyri postele, skriňa a písací stolík.

V podkroví je priestranná spálňa, kde sa vyspí šesť ľudí.  Drevenica disponuje vlastnou studňou ktorá je umiestnená v podzemnom podlaží. Vykurovanie v izbách je elektrickými radiátormi. Strecha je pokrytá dreveným šindľom, ktorý bol menený pred 15 rokmi. Celý pozemok je oplotený okrasnými stromami a drevenou bráničkou.

Výhody tejto drevenice sú že sa nachádza na krásnom a tichom mieste, kde vás nikto nebude rušiť. Pôvodná architektúra a zachovanie tradičných prvkov a jej okolia Vás chytí za srdce. Tak neváhajte a zarezervujte si obhliadku ešte dnes na telefónnom čísle 0918 454 285.

Ďalšie nehnuteľnosti na predaj

Máte záujem o hypotéku?

FinGO.sk hypokalkulačka vám umožňuje ľahko, rýchlo a z pohodlia domova urobiť porovnanie hypoték a zistiť akú hypotéku, na aký dlhý čas a za akých podmienok vám vedia banky poskytnúť.