Štýlovo zrekonštruovaný trojizbový byt na Bysterci

Typ:Predaj
Druh:3 izbový byt
Výmera:66 m2
Využitie:Bývanie
Lokalita:Bysterec
Okres:Dolný Kubín
Stav:Kompletná rekonštrukcia
Cena: 117500
Realitný maklér Ing. Pavol Kohár exkluzívne ponúka na predaj 3 izbový byt vo vychytenej a tichej lokalite mesta Dolný Kubín, a to na ulici Športovcov na sídlisku Bysterec.
Tento byt prešiel asi pred 5 rokmi kompletnou a dôkladnou rekonštrukciou, a tým sa mu znížila aj energetická náročnosť.
Pri rekonštrukcii sa odizolovala podlaha, znížili a uteplili sa stropy(10cm), kompletne sa vymenila elektroinštalácia, urobila sa nová omietka a takisto sa aj zmenila dispozícia bytu.
Do bytu sa cez vstupné bezpečnostné dvere dostaneme do chodby so vstavanými skriňami, kde po ľavej strane nájdete osobitné WC a osobitne zrekonštruovanú priestrannú kúpeľňu s vaňou aj sprchovacím kútom.
Z chodby ďalej prechádzame do centrálnej časti bytu, ktorú tvorí obývacia izba, ktorej súčasťou je obývacia stena a police, kde nachádza aj biologický krb.
Obývačka je prepojená priamo s kuchyňou so vstavanými spotrebičmi a kuchynskou linkou na mieru.
Ďalej sa z obývačky dostaneme do detskej izby s nábytkom na mieru, z ktorej je nádherný výhľad priamo na futbalový štadion. Následne sa z  obývačky dostaneme do spálne s balkónom. V spálni je tiež nábytok a posteľ na mieru, ktoré sú takisto súčasťou kúpnej ceny.
Súčasťou bytu je tiež pivnica v suteréne. Takisto je možnosť v spoločných priestoroch využívať 2 miestnosti na úschovu bicyklov a jedna miestnosť je určená ako kočikáreň.
Byt pôsobí veľmi vkusne a útulne a nachádza sa ozaj v tichej lokalite, kde je veľká možnosť športu a relaxu ako zimný štadión, futbalový štadión, plavecký komplex AQUARELAX a iná občianska vybavenosť.
 Tento byt sa predáva ako kompletne zariadený.
Viac informácií na č.t.: 0905 440 928

Ďalšie nehnuteľnosti na predaj

Máte záujem o hypotéku?

FinGO.sk hypokalkulačka vám umožňuje ľahko, rýchlo a z pohodlia domova urobiť porovnanie hypoték a zistiť akú hypotéku, na aký dlhý čas a za akých podmienok vám vedia banky poskytnúť.