EXKLUZÍVNE! Stavebné pozemky Liptovské Sliače

Typ:Predaj
Druh:Stavebný pozemok
Výmera:12366m2
Využitie:Bývanie
Lokalita:Liptovské Sliače
Okres:Ružomberok
Stav:Pôvodný
Cena: 24€/m2

Ponúkame na predaj zaujímavé stavebné pozemky ako investičnú príležitosť pre developera.

Toto územie má jedného majiteľa a bolo rozparcelované na 16 stavebných pozemkov aj s prístupovými cestami. Tieto pozemky sa nachádzajú v centre obce Liptovské Sliače, časť Stredný Sliač. Ponúkané pozemky sú zahrnuté v územnom pláne uznesením obecného zastupiteľstva ako pozemky na zastavanie pre individuálnu bytovú výstavbu.

Prístup je po asfaltovej komunikácii, výstavba inžinierskych sietí už bola predjednávaná s príslušnými inštitúciami. Tieto informácie, výmery jednotlivých pozemkov, dostupnosť a vzdialenosť inžinierskych sietí sa dozviete pri osobnom jednaní po dohodnutí si stretnutia s maklérom Ing. Pavlom Kohárom na tel. čísle 0905 440 928. 

Realitná kancelária tieto pozemky predáva exkluzívne, preto prosím všetkých záujemcov na žiadosť majiteľa, obracať sa len na našu realitnú kanceláriu, radi vám poskytneme podrobné informácie.

Cena je 24€/m2. Pri rýchlom jednaní sa dá dohodnúť na zľave.

Ďalšie nehnuteľnosti na predaj

Máte záujem o hypotéku?

FinGO.sk hypokalkulačka vám umožňuje ľahko, rýchlo a z pohodlia domova urobiť porovnanie hypoték a zistiť akú hypotéku, na aký dlhý čas a za akých podmienok vám vedia banky poskytnúť.