Romantická záhradná chata v záhradkárskej oblasti Jelšava

Typ:Predaj
Druh:Záhradná chata
Výmera:425 m2
Stav:Pôvodný
Využitie:Rekreačné
Lokalita:Kňažia/Záskalie - Jelšava
Okres:Dolný Kubín
Maklér:Mária Strapcová
Email:mariastrapcova@oravareal.sk
Kontakt:0911 499 441
Cena:32000

Nová cena ! 

Ponúkame Vám na predaj romantickú drevenú záhradnú chatku nachádzajúcu sa v záhradkárskej osade Jelšava, ktorá sa nachádza na k. u. Záskalie, okres Dolný Kubín.

Chatka sa nachádza na pozemku o celkovej výmere 425 m2. Nehnuteľnosť je v osobnom vlastníctve, bola skolaudovaná a má pridelené súpisné číslo. Táto chatka pôsobí veľmi útulne hlavne preto, že je celá obložená drevom a teda dýcha oravskou kultúrou. Terén na ktorom je postavená je svahovitý, no vďaka tomu si môžete vychutnať krásny výhľad na Choč.

Táto chata je vybudovaná na betonovo-železných pilieroch, nie je podpivničená, má suché WC, prípojku na úžitkovú vodu a elektrika je zavedená. Chata má sedlovú strechu, pokrytú plastovým šindľom, drvené okná, vykurovanie na tuhé palivo prostredníctvom piecky.

Zastavaná plocha tvorí 31 m2 a nachádza sa tu kuchyňa prepojená so spoločenskou miestnosťou, špajza a podkrovná väčšia izba s balkónom, kde môže prespať až 6 osôb.
Pred vstupom do chaty sa nachádza vymurovaná terasa, vedľa chaty je posedenie. Terajší vlastník sa o chatu staral poctivo, čo je vidieť aj na jej dobrom stave.

Záhradkárska osada Jelšava je veľmi príjemná a tichá oblasť, nachádzajúca sa len pár minút autom od centra mesta Dolný Kubín.

V prípade že Vás táto nehnuteľnosť zaujala nás neváhajte kontaktovať. Majiteľka je pri rýchlom jednaní ochotná sa dohodnúť na cene.

Ďalšie nehnuteľnosti na predaj