Rodinný dom Žaškov

Typ:Predaj
Druh:Rodinný dom
Výmera:315 m2
Využitie:Bývanie
Lokalita:Žaškov
Okres:Dolný Kubín
Stav:Pôvodný
Cena: 55000

Ponúkame exkluzívne na predaj rodinný dom v pôvodnom stave v obci Žaškov. Dom bol kolaudovaný v roku 1970 a nachádza sa na pozemku o veľkosti 315 m2, čo pre nového majiteľa znamená, že záhradu môže využiť hlavne na oddych a relax. Materiál stavby tvorí tehla, strecha je pokrytá škridľami. Dom je napojený na vodu, elektrinu, septik. Vykurovanie je riešené pecou na tuhé palivo.

Dispozične pozostáva z dvoch podlaží a podkrovia. Na prvom nadzemnom podlaží so samostatným vchodom sa po vstupe cez závetrie nachádza vstupná chodba a tri samostatné izby. Okrem nich aj jedna menšia miestnosť vhodná ako špajza či technická miestnosť.

Na druhom nadzemnom podlaží sa nachádza veľká priestranná kuchyňa, dve samostatné izby, kúpeľňa, WC a vstup na podkrovie.

V podkroví je priestor na ďalšie tri alebo štyri izby.

Dom je dispozične veľmi dobre riešený a dáva novému majiteľovi rôzne možnosti rekonštrukcie. Zároveň vzhľadom na veľkosť pozemku je ideálny aj ako víkendový dom.

Obec Žaškov sa nachádza 12 km od Dolného Kubína. Ideálne miesto pre mladé rodiny s deťmi. V rámci občianskej vybavenosti tu nájdete menšie obchody, škôlku, školu, obecnú knižnicu, autobusové zastávky či reštauráciu.

Nájsť pokoj či možnosť kultúrneho alebo športového vyžitia sa je tiež v tejto malebnej obci alebo v jej blízkom okolí samozrejmosťou, nakoľko sa tu celoročne konajú rôzne kultúrne či športové podujatia.

Preto ak Vás táto cenovo dostupná ponuka zaujala, kontaktujte ma už dnes! Je len otázkou času, kedy si tento dom nájde nového majiteľa!

Ďalšie nehnuteľnosti na predaj

Máte záujem o hypotéku?

FinGO.sk hypokalkulačka vám umožňuje ľahko, rýchlo a z pohodlia domova urobiť porovnanie hypoték a zistiť akú hypotéku, na aký dlhý čas a za akých podmienok vám vedia banky poskytnúť.