Rodinný dom vo Vavrečke

Typ:Predaj
Druh:Rodinný dom
Výmera:674 m2
Využitie:Bývanie
Lokalita:Vavrečka
Okres:Námestovo
Stav:Kompletná rekonštrukcia
Cena: 174500

Ponúkame na predaj rodinný dom vo Vavrečke, len 3 km od Námestova. Ide o murovaný dom s plechovou krytinou a plastovými oknami. K domu prináleží záhrada s oplotením a garáž. Výmera pozemku je 674 m2 a obytná plocha je 136 m2. Na prízemí sa nachádza vstupná hala, priestranná obývacia izba s krbom, z ktorej je vstup na presklenenú terasu s podlahovým kúrením, kuchyňa, kúpeľňa s rohovou vaňou a sprchovacím kútom, práčovňa, izba a garáž. Na 1. poschodí sa nachádzajú štyri spálne, z toho jedna so šatníkom, kúpeľňa a dva balkóny.

Dom prešiel rekonštrukciou, kde bola vymenená elektroinštalácia, rozvody vody a kúrenia, odpad, podlahy, dlažby, obklady, svietidlá, zásuvky a vypínače. Kúrenie v dome zabezpečuje kotol na tuhé palivo s podávačom alebo elektrický kotol, a taktiež je možnosť pripojiť sa na plyn. Prízemie je vykurované podlahovým kúrením a prvé poschodie radiátormi. Dom je napojený na obecný vodovod a kanalizáciu. Má taktiež vlastnú studňu.

Výhodou tejto nehnuteľnosti je, že sa predáva spolu so zariadením a stačí, keď si nový majiteľ prinesie len svoje osobné veci. Taktiež dostupnosť do mesta Námestovo a okolitá príroda.

Ďalšie nehnuteľnosti na predaj

Máte záujem o hypotéku?

FinGO.sk hypokalkulačka vám umožňuje ľahko, rýchlo a z pohodlia domova urobiť porovnanie hypoték a zistiť akú hypotéku, na aký dlhý čas a za akých podmienok vám vedia banky poskytnúť.