Rodinný dom vo Valaskej Dubovej NOVA Veľkonočná CENA

Typ:Predaj
Druh:Rodinný dom
Výmera:966 m2
Využitie:Rekreácie, bývanie,podnikanie
Lokalita:Valaská Dubová
Okres:Ružomberok
Stav:Čiastočná rekonštrukcia
Cena: 150000

Na predaj ponúkame murovaný ,rodinný dom, ktorý bol pripravovaný ako viacúčelová stavba na podnikanie spojené s bývaním. Tento dom sa nachádza v malebnej horskej dedinke Valaská Dubová.

Dispozične poostáva z pivničných priestorov, z prvého nadzemného podlažia a obytného podkrovia.

Dolu v pivnici sú už takmer dokončené priestory pre piváreň aj s vybudovaným výčapným pultom, miestnosťou pre hostí a wc pre hostí a personál. Vedľa vstupu do budúcej pivárničky sa ešte nachádza menšia miestnosť vhodná na prenocovanie.
V prvom nadzemnom podlaží sú už takmer dokončené 2 samostatné 2 izbové bytové jednotky s kuchyňou a kúpeľňou, so samostatnými vchodmi.

V druhom nadzemnom podlaží sú takmer na 80 % dokončené 2 priestranné 2 izbové apartmány so spoločnou kúpeľňou s Wc a kuchynským kútom, plánované sú na prenájom pre hostí.

Na mierne svahovitom pozemku ešte stojí samostatná, obývateľná, murovaná chatka ,ktorá dispozične pozostáva z prízemia, kde je spoločenská miestnosť s krbom a kuchynským kútom, sprchovým kútom a wc a na poschodí sú 2 samostatné spálne.
Na mierne svahovitom pozemku sa ešte nachádza ďalšia obytná chatka, altánok a príprava na menší rybník.

Nehnuteľnosti sa nachádzajú na veľmi dobrom, strategickom mieste v smere výstupu na Choč a sú prístupné, či už zospodu z ulice, alebo aj z vrchu z ďalšej ulice.
Nehnuteľnosti sú napojené na obecný vodovod a elektriku, kanalizácia je do žumpy
V RD je kúrenie cez elektrické konvektory a krbom.
Strecha je valbová ,krytina je bonnský šindeľ.

Na úplné dokončenie, prípadne rekonštrukciu ,treba ešte niečo investovať, avšak nehnuteľnosti stoja na dobrom mieste, vhodné na kombináciu bývania ,rekreácie aj podnikania.

Viac informácií, poprípade osobnú obhliadku sa dozviete na t.č.0905440928

Ďalšie nehnuteľnosti na predaj

Máte záujem o hypotéku?

FinGO.sk hypokalkulačka vám umožňuje ľahko, rýchlo a z pohodlia domova urobiť porovnanie hypoték a zistiť akú hypotéku, na aký dlhý čas a za akých podmienok vám vedia banky poskytnúť.