Veľkorysý rodinný dom v Zubrohlave

Typ:Predaj
Druh:Rodinný dom
Výmera:1906m2
Využitie:Bývanie
Lokalita:Zubrohlava
Okres:Námestovo
Stav:Novostavba
Cena: 199900

Máme v ponuke tento krásny rodinný dom s veľkým pozemkom a nádherným výhľadom na okolité obce a hory.

Rozloha pozemku je 1906m2 a obytná plocha domu 190m2. Celý dom je podpivničený. Terasa o rozmeroch 4,9m x 3,9m bola vybudovaná minulé leto a pod terasou vznikla aj garáž na auto. V dome je kúrenie na tuhé palivo, na prízemí sú radiátory a aj podlahové kúrenie. Teplú vodu zabezpečuje bojler.  Celý pozemok je oplotený  železnou bráničkou a dvojkrídlová bránou. Okná sú plastové – dvojkomorové, dom je uteplený z južnej strany 5cm polystyrénom a zo severnej 8 cm polystyrénom. Dom sa začal stavať v roku 2006 a bol skolaudovaný v roku 2009. Na stavbu domu bola použitá tehla s kvádrov a strecha je pokrytá pozinkovaným plechom.

Pri vchode do domu vás privíta priestranná chodba, z ktorej sa dostanete do kuchyne, obývačky z ktorej je v vstup na terasu. Na prízemí sa taktiež nachádza kúpeľňa s vaňou a sprchovým kútom a samostatnou toaletou. Steny na prízemí sú natreté špeciálnou dekoratívnou farbou.

Na prvom poschodí sa nachádzajú 4 spálne a toaleta. Taktiež sú tu zabudované schody v strope ktorými sa dostanete na povalu.

Okolie domu je udržiavané, v predzáhradke sú vysadené kvety a trvalky, po boku domu zasa tuje. V záhrade je pieskovisko pre deti a priestranná hojdačka. Tento dom vám poskytne priestor, krásne výhľady, ktoré si môžete vychutnávať z priestrannej terasy.

Aby ste sa presvedčili,  že je to ozaj tak, zavolajte našej maklérke a dáte si s ňou kávičku na vašej novej terase.

Ďalšie nehnuteľnosti na predaj

Máte záujem o hypotéku?

FinGO.sk hypokalkulačka vám umožňuje ľahko, rýchlo a z pohodlia domova urobiť porovnanie hypoték a zistiť akú hypotéku, na aký dlhý čas a za akých podmienok vám vedia banky poskytnúť.