Rodinný dom v radovej zástavbe na Bzinách Nová cena

Typ:Predaj
Druh:Rodinný dom
Výmera:302 m2
Využitie:Bývanie
Lokalita:Bziny
Okres:Dolný Kubín
Stav:Kompletná rekonštrukcia
Cena: 135000

Do pozornosti dávame exkluzívnu ponuku tehlového murovaného rodinného domu, ktorý sa nachádza v radovej zástavbe v obci Bziny, 3 km od Dolného Kubína. Videoobhliadka tu.

Tento rodinný dom je situovaný do tichej ulice s minimálnou premávkou, je pekný, veľmi dobre a precízne udržiavaný. Postavený bol v roku 1994.

Rodinný dom je podpivničený  a dispozične pozostáva z prízemia, nadzemného podlažia a z neobytného podkrovia.

Na prízemí sa nachádza vstupná chodba, garáž, kuchyňa, špajza, WC, práčovňa s vaňou a obývacia hala s rozmermi  5,8 m x 3,8 m. Z obývacej haly sa vzadu prechádza cez spojovaciu chodbu do zadnej časti domu, kde sa nachádzajú vstupné dvere na priľahlý pozemok.

Dreveným schodiskom sa dostaneme na prvé podlažie, kde sú situované 4 izby, spojovacia chodba a kúpelňa s WC. Izby majú nasledovné rozmery:

Izba č.1 3,30m x 5,40m

Izbač.2 4,80m x 3,70m

Izba č.3 5,20m x 3,80m

Izba č.4 3,80mx 2,80m

Pozemok o výmere 302 m2 je situovaný vzadu za domom. Na pozemku stojí menší záhradný domček, ktorý slúžil ako malá dielňa, či sklad na drevo či náradie. Tento domček je vzadu prístupný z prechodovej ulice – možnosť zásobovania drevom a podobne.

Krytina na dome je škridľa, kúrenie je v celom dome je podlahové, zdroj energií je plyn. Plynový kotol je kondenzačný a je umiestnený v podzemnom podlaží. V obývačke je umiestnená menšia pec na spaľovanie dreva, ktorá je napojená na trojdierový komín. Podlahy v jednotlivých miestnostiach sú rôznorodé. Na prízemí je dlažba, na poschodí je v chodbe a v  ostatných dvoch izbách plávajúca podlaha a dvoch izbách linoleum.

Rodinný dom je už takmer vyprataný a zostávajúci nábytok je súčasťou kúpnej ceny.

Je napojený na všetky dostupné inžinierske siete, a to verejný vodovod, elektrina, verejná kanalizácia a plyn.

Do tohoto rodinného domu sa dá ihneď nasťahovať s minimálnymi úpravami/kuchyňa,kúpelňa/,  je okamžite obývateľný. Vhodný je hlavne pre rodinu, ktorá vyhľadáva absolútny pokoj a kľud a uskromní sa s menšou rozlohou pozemku.

Ďalšie nehnuteľnosti na predaj

Máte záujem o hypotéku?

FinGO.sk hypokalkulačka vám umožňuje ľahko, rýchlo a z pohodlia domova urobiť porovnanie hypoték a zistiť akú hypotéku, na aký dlhý čas a za akých podmienok vám vedia banky poskytnúť.