Rodinný dom v Oravskom Bielom Potoku Exkluzívne

Typ:Predaj
Druh:Rodinný dom
Výmera:1124 m2
Využitie:Bývanie, podnikanie
Lokalita:Oravský Biely Potok
Okres:Tvrdošín
Stav:Čiastočná rekonštrukcia
Cena: 220000

Na predaj vám ,exkluzívne, ponúkam murovaný rodinný dom, ktorý sa nachádza v malebnej dedinke Oravský Biely Potok. Táto obec je vstupnou bránou do rekreačnej oblasti Západné Tatry-Roháče.
Rodinný dom je strednej veľkosti o rozmeroch 12×12 m, zo zastavanou plochou 144 m2 a obytnou plochou 288 m2.Rodinný dom bol kolaudovaný v roku 1986 a dispozične pozostáva z technického prízemia a dvoch obytných, nadzemných podlaží.
Na peknom rovinatom pozemku, sú postavené ešte 3 menšie objekty a to murovaná garáž so skladom, menšia hospodárska stavba -kurín a pekný drevený altánok s vonkajším sedením.
Do rodinného domu sa po schodoch dostaneme do prvého nadzemného podlažia cez vstupnú chodbu. Napravo sa nachádzajú wc a kúpeľňa a schodisko na druhé nadzemné podlažie a schodisko do prízemia. Na ľavej strane je zrekonštruovaná priestranná kuchyňa s drevenou kuchynskou linkou a veľká obývacia miestnosť. Rovno sa vstupuje do spálne s balkonom.
V druhom nadzemnom podlaží, sa nachádza chodba a 3 spálne, wc a kúpeľňa so sprchovým kútom a dva balkony.
Na prízemí sa nachádzajú technické miestnosti, ako kotolňa, dielňa ,práčovňa, kancelária a jedna miestnosť zo samostatným vstupom zo zadnej časti domu, ktorá v minulosti slúžila ako obchod s potravinami.
V rodinnom dome prebehla čiastočná rekonštrukcia. V celom dome sú plastové okná a zrekonštruovaná bola kuchyňa, schodisko a v 1 NP sú aj plávajúce podlahy.
Rodinný dom je napojený na verejný vodovod, plyn ,elektriku. Kanalizácia je do žumpy
. Kúrenie je ústredné na plyn a pevné palivo.

Rodinný dom je obývaný, nachádza sa v lone krásnej podhorskej ,oravskej prírody ,je veľmi dobre udržiavaný a po menšej rekonštrukcii ,či modernizácii ,vhodný aj na prestavbu na rodinný penzion.
Pekný, udržiavaný pozemok sa vzadu končí pri romantickom zregulovanom potôčiku.
Rodinný dom nie je zaťažený úverom a je kúpou voľný

Pre viac informácií a prípadné obhliadky ,prosím kontaktujte t.č. 0905440928

Ďalšie nehnuteľnosti na predaj

Máte záujem o hypotéku?

FinGO.sk hypokalkulačka vám umožňuje ľahko, rýchlo a z pohodlia domova urobiť porovnanie hypoték a zistiť akú hypotéku, na aký dlhý čas a za akých podmienok vám vedia banky poskytnúť.