Rodinný dom v Oravskej Polhore

Typ:Predaj
Druh:Rodinný dom
Výmera:424m2
Využitie:Bývanie
Lokalita:Oravská Polhora
Okres:Námestovo
Stav:Čiastočná rekonštrukcia
Cena: 55000

Ponúkame na predaj čiastočne zrekonštruovaný rodinný dom v obci Oravská Polhora. K rodinnému domu patria zadné stavy a výmera pozemku je 424m2.

Pozemok na ktorom sa dom nachádza má ideálny obdĺžnikový tvar. K domu vedie spevnená cesta s celoročnou údržbou.

Rodinný dom pozostáva z dvoch podlaží a prízemia. Na prízemí sa nachádza kúpelňa, kuchyňa, obývacia izba a kotolňa. Na druhom nadzemnom podlaží sa nachádzajú 4 izby pripravené na rekonštrukciu a tiež kúpeľňa. Podkrovie je možné tiež prerobiť.

Na dome prebehla rekonštrukcia ktorá zahŕňala: nové radiatory, rozvody kúrenia, plastové okná, nová kúpeľňa, izolácia základov rodinného domu.

Dom je postavený z kvádri, strecha je plechová, kúrenie je na pevné palivo, bojler je na 300 l. Iba prízemie domu je obývateľné, prvé poschodie ma pripravené rozvody – elektrické a vodovodné, steny majú základnú omietku a treba zabetónovať podlahy. Druhé poschodie-podkrovie nie je ešte predelené priečkami. Dáva možnosť budúcemu majiteľovi urobiť si ich podľa vlastných predstáv.

Oravská Polhora má dobrú občiansku vybavenosť. V obci je materská škola, základná škola, obchody a dobrá dostupnosť autobusom.

Ak vás táto ponuka oslovila neváhajte a zarezervujte si obhliadku u našej maklérky ešte dnes.

Ďalšie nehnuteľnosti na predaj

Máte záujem o hypotéku?

FinGO.sk hypokalkulačka vám umožňuje ľahko, rýchlo a z pohodlia domova urobiť porovnanie hypoték a zistiť akú hypotéku, na aký dlhý čas a za akých podmienok vám vedia banky poskytnúť.