Rodinný dom v obci Oravská Lesná

Typ:Predaj
Druh:Rodinný dom
Výmera:570m2
Využitie:Bývanie
Lokalita:Oravská Lesná
Okres:Námestovo
Stav:Čiastočná rekonštrukcia
Cena: 85000

Ponúkame na predaj rodinný dom v Oravskej Lesnej, ktorý sa nachádza blízko centra. Celková výmera pozemku je 570m2 a obytná plocha domu 240m2. Dom bol postavený zo 40cm tehloblokov. Renovácia/ zateplenie prebehla v roku 2001 a v roku 2016 boli vymenené okná za plastové. Dom bol skolaudovaný v roku 1986.

Dom pozostáva s prízemia a poschodia. Na prízemí sa nachádza jedna menšia vstupná chodba, za ňou ďalšia väčšia, z ktorej je vstup do miestnosti s krbom, na schodisko, vstup do práčovne s WC. Cez malú chodbičku sa prechádza do časti s veľkou kotolňou, kuchynkou, dvomi špajzami a veľkej izby. Na podlažie vedie veľké osvetlené priestranné schodisko. Tam sa nachádza veľká kuchyňa so vstupom na balkón, dlhá chodba so vstupom do obývacej izby, dvoch detských izieb, spálne, kúpeľne a WC. Každé podlažie domu má 120m2. K dispozícii je ešte podkrovie, ktoré momentálne slúži ako úložný priestor, ale v prípade potreby sa dá zmeniť na obytnú zónu.

Na dvore je terasa s krytým prístreškom. Pod terasou sa nachádza krytá uzamykateľná garáž s pivnicou a jedno kryté parkovacie miesto. Dom má elektrické kúrenie a aj kúrenie na pevné palivo.

Dom je vhodný na trvalé bývanie alebo ako aj chalupa. Cena 89.900,- €

 

Prednosti tejto nehnuteľnosti:

  • vhodný na každodenné alebo rekreačné bývanie
  • situovaný blízko centra, výborná občianska vybavenosť/ ZŠ,MŠ, zdravotné stredisko, kultúrny dom, kostol, obchody, hotely
  • obec je lákadlom pre turistov, najmä v zime vďaka výborným snehovým podmienkam
  • rodinný dom sa nachádza v slepej ulici, čo zaručí kľudné bývanie
  • výborné susedské vzťahy
  • rodinný dom je veľmi dobre dispozične riešený a môže byť rozdelený na dve samostatné bytové jednotky

 

Maklér odporúča. V prípade záujmu volajte na telefónne číslo 0918454285.

 

Ďalšie nehnuteľnosti na predaj