Rodinný dom v malebnej obci Malatiná

Typ:Predaj
Druh:Rodinný dom
Výmera:2 123 m2
Využitie:Bývanie
Lokalita:Malatiná
Okres:Dolný Kubín
Stav:Pôvodný
Cena: 62000

Ponúkame Vám na predaj dvojpodlažný rodinný dom v malebnej obci Malatiná.

Tento rodinný dom sa nachádza na rovinatom pozemku o celkovej výmere 2 123 m2 z toho pozemok za domom tvorí 1344 m2 a zastavaná plocha a nádvorie tvorí 779 m2.

Domček je v pôvodnom stave, príjazd vedie z miestnej asfaltovej komunikácie. Súčasťou domu je garáž a zadné stavy, ktoré slúžia ako hospodárska miestnosť/dreváreň a oddeľujú pozemok za domom.

V domčeku sa nachádza závetrie, chodba, kuchyňa, spálňa, obývacia izba, špajza, kúpeľňa s WC. Celý dom je podpivničený a v týchto priestoroch sa nachádza letná kuchyňa, chodba, izba a pivnica.Dom je postavený z kvádri a odpad je riešený septikom. Dom má aj vlastnú studňu.

Malatiná je veľmi príjemná, poetická obec nachádzajúca sa v tichom prostredí, uprostred čarovnej prírody a kopcov s nádherným výhľadom. Vzdialená 14 km, cca 19 min. cesty autom do mesta Dolný Kubín.

Dom je možné odkúpiť tak, ako je uvedené v popise za sumu 62 000 € alebo je tú možnosť odkúpenia bez pozemku za hospodárskou budovou za cenu 43 500 €.

Ďalšie nehnuteľnosti na predaj

Máte záujem o hypotéku?

FinGO.sk hypokalkulačka vám umožňuje ľahko, rýchlo a z pohodlia domova urobiť porovnanie hypoték a zistiť akú hypotéku, na aký dlhý čas a za akých podmienok vám vedia banky poskytnúť.