Rodinný dom v Liesku na Orave EXKLUZÍVNE

Typ:Predaj
Druh:Rodinný dom
Výmera:780 m2
Využitie:Bývanie
Lokalita:Liesek
Okres:Tvrdošín
Stav:Čiastočná rekonštrukcia
Cena: 123000

Realitný maklér Ing.Pavol Kohár exkluzívne ponúka na predaj samostatne stojaci  dvojpodlažný murovaný rodinný dom so záhradou, ktorý sa nachádza v okrajovej časti obce Liesek pri hlavnej ceste. Tento rodinný dom kolaudovaný v roku 1990 prešiel v roku 2015 čiastočnou rekonštrukciou. Zrekonštruované bolo kompletne prízemie, okná, kúrenie, podlahy, schodisko a kúpelňa na prvom poschodí. Prvé poschodie je potrebné zrekonštruovať.

Dom je pôdorysne členitého tvaru, nie je podpivničený, dispozične pozostáva z dvoch nadzemných podlaží bez obytného podkrovia.
Rodinný dom je napojený na inžinierske siete, a to verejný vodovod, verejnú kanalizáciu, elektrické vedenie a plynovod.
Rodinný dom sa začal užívať v roku 1990, prístavba k rodinnému domu bola realizovaná v roku 1996.

Z dispozičného hľadiska sa na 1.NP nachádzajú zádveria, predsieň, chodba so schodiskom, kuchyňa, špajza, dve izby, kúpeľňa, kotolňa a garáž. Kúpelňa na prízemí je vo fáze rekonštrukcie. Táto časť rodinného domu je obývaná.

Na 2.NP sa nachádza chodba, schodisko, štyri izby, kúpeľňa, WC a balkón. Toto poschodie je potrebné zrekonštruovať. Na tomto poschodí je zatiaľ využívaná len kúpelňa a wc.

Kúrenie v rodinnom dome  je ústredné na pevné palivo, krytina na dome sú azbesto-cementové šablony. Pozemok pri rodinnom dome je rovinatý, vpredu  pred domom je vystavané menšie detské ihrisko.

Z občianskej vybavenosti sa v obci Liesek nachádza obecný úrad, škola, reštaurácie, kultúrne stredisko a základná sieť obchodov a služieb. Obec Liesek je vzdialená 2 km od mesta Trstená, ktoré je pohraničným mestom s Poľskou republikou a 10 km od termálneho strediska Meander park v Oraviciach. Je tu zvýšený pohyb domácich aj zahraničných turistov.

Bližšie informácie na telefónnom čísle 0905440928

 

 

Ďalšie nehnuteľnosti na predaj

Máte záujem o hypotéku?

FinGO.sk hypokalkulačka vám umožňuje ľahko, rýchlo a z pohodlia domova urobiť porovnanie hypoték a zistiť akú hypotéku, na aký dlhý čas a za akých podmienok vám vedia banky poskytnúť.