Rodinný dom v centrálnej časti obce Zuberec NOVA CENA-EXKLUZIVNE

Typ:Predaj
Druh:Rodinný dom
Výmera:594 m2
Využitie:Rekreácia, bývanie
Lokalita:Zuberec
Okres:Tvrdošín
Stav:Kompletná rekonštrukcia
Cena: 190000

Realitná kancelária Orava real vám dáva do pozornosti predaj murovaného, rodinného domu aj s veľkou hospodárskou budovou, ktorý sa nachádza v centrálnej časti lukratívnej turistickej oblasti ,v obci Zuberec na Roháčskej ceste.
Tento rodinný dom je v súčasnosti využívaný ako rekreačná chalupa na prenájom pre známych. V minulosti bol využívaný aj v turistickom ruchu ako oficiálny prenájom.
Dispozične rodinný dom pozostáva z prednej a zadnej pivnice, z prvého nadzemného podlažia a podkrovia, ktoré sa pripravuje na zoobytnenie.
Na tento rodinný dom ,v zadnej časti pozemku ,priamo nadväzuje veľká hospodárska budova.

Predná pivnica pozostáva z 2 miestností. V prvej miestnosti sú uložené 2 funkčné kotly na kúrenie a to plynový kotol a kotol na pevné palivo. Druhá miestnosť slúži na uskladnenie zemiakov a zeleniny.
Do zadnej pivnice sa vchádza osobitnými dverami z boku rodinného domu. Táto dnes slúži na uskladnenie stavebného materiálu.
Do obytnej časti rodinného domu sa schodmi dostaneme do vstupnej verandy, kde je vstup do obytnej časti nadzemného podlažia a aj vstup do podkrovia.

Z verandy cez vstupnú chodbu, po pravej strane sa nachádza veľká izba s kuchynským kútom a kúpeľňa pozostávajúca so sprchy + WC.
Po ľavej strane prechádzame do priestrannej kuchyne s kuchynskou linkou, elektrickým sporákom, ktorá slúži aj ako obývacia izba.
Z kuchyne sa prechádza do 2 spální, komory a druhej kúpeľne pozostávajúcej z vane a wc.

Z verandy je urobený ešte výstup do podkrovia
, ktoré je pripravené na zoobytnenie. Sú tu dotiahnuté všetky vývody na siete(kanalizácia, voda, plyn, elektrika).Podkrovie bolo plánované takisto ako nadzemné podlažie, plánované sú tu 3 izby a sociálne zariadenie.
Hospodárska budova ,ktorá sa nachádza za rodinným domom je pomerne rozsiahla, má veľkú zastavanú plochu a pozostáva z viacerých miestností. Jednou z miestností je aj vybudovaná garáž. Za touto budovou je ešte menší pozemok.
Tento rodinný dom je pripojený na všetky inžinierske siete a to: verejná kanalizácia, verejný vodovod, elekrika a plyn.

Kúrenie v dome je ústredné, kombinácia plyn a tuhé palivo.V celom dome sú drevené eurookná.
Krov a škridľa boli menené za nové v r. 2004, podlahy v dome sú drevené v chodbe a v kúpeľni je dlažba.

Rodinný dom sa predáva takmer s kompletným zariadením.

Viac informácií a prípadné obhliadky prosím kontaktovať na t.č. 0905440928.

Ďalšie nehnuteľnosti na predaj

Máte záujem o hypotéku?

FinGO.sk hypokalkulačka vám umožňuje ľahko, rýchlo a z pohodlia domova urobiť porovnanie hypoték a zistiť akú hypotéku, na aký dlhý čas a za akých podmienok vám vedia banky poskytnúť.