Rodinný dom v Bobrove

Typ:Predaj
Druh:Rodinný dom
Výmera:1049m2
Využitie:Bývanie
Lokalita:Bobrov
Okres:Námestovo
Stav:Kompletná rekonštrukcia
Cena: 155000

NOVÁ CENA Ponúkame na predaj priestranný rodinný dom v obci Bobrov, spolu s veľkou garážou/halou za domom. Výmera pozemku je 1049m2 a príjazd k domu je z hlavnej cesty.

Obytná plocha domu je 240m2. Dom bol skolaudovaný v roku 2009, je postavený z porfixu a uteplený 10 cm polystyrénom. Na streche je pozinkovaný plech. V dome sa taktiež nachádza pivnica o výmere 22m2, kde sa nachádza pec na tuhé palivo a 200L bojler .

Na prízemí sa nachádza vstupná chodba, kúpeľňa s toaletou, priestranná obývačka s kuchyňou z ktorej vedú dvere na veľkorysú terasu, spálňa a komora.

Na prvom poschodí sa nachádzajú 3 spálne, kúpeľňa s toaletou a šatník v ktorom sú zabudované výsuvné schody, ktoré vedú do podkrovia a ponúkajú buď ďalší odkladací priestor alebo možnosť dorobiť si ďalší obytný priestor.

V zadnej časti pozemku sa nachádza garáž o výmeru 148m2. Je vybavená elektrickými dverami a svojou vybavenosťou a dispozičným riešením ponúka všestranné využitie.

Občianska vybavenosť v tejto lokalite je na vysokej úrovni. Škola a škôlka sa nachádzajú v tesnej blízkosti domu. Taktiež obchod, obecný úrad, kultúrny dom, kostol, krčma sú cca 5 minút pešou chôdzou.

Tento dom je vhodný buď na rodinné bývanie alebo aj podnikateľské účely.

Ak vás táto ponuka zaujala, neváhajte a kontaktujte ma telefónnom čísle 0918 454 285

Ďalšie nehnuteľnosti na predaj