Rodinný dom v Dlhej nad Oravou

Typ:Predaj
Druh:Rodinný dom
Výmera:832 m2
Využitie:Bývanie
Lokalita:Dlhá nad Oravou
Okres:Dolný Kubín
Stav:Pôvodný
Cena: 88000

Ponúkame Vám na predaj rodinný dom  v obci Dlhá nad Oravou.

Rodinný dom zo šesťdesiatych rokov sa nachádza v centre obce na mierne svahovitom pozemku o výmere 832 m2 a je v pôvodnom stave. Nehnuteľnosť je napojená na všetky inžinierske siete – verejný vodovod, obecná kanalizácia a elektrina.

Technický popis:

Počet izieb: 4 
Kúpeľňa: 2x
Materiál: kombinácia tehly a kvadry
Strecha: hliníkový plech nedávno menený
Pivnica: áno
Okná: drevené
Kúrenie: plynová pec/výmena radiátorov
Zastavaná plocha: 152 m2

 

Obec a jej občianska vybavenosť je na vysokej úrovni. Nachádzajú sa tu obchody, škola, škôlka aj pošta. Okrem toho sa nachádza v blízkosti turistami vyhľadávaných lokalít akými sú Oravský hrad, obec Zuberec alebo Roháče. Možnosti kultúrneho alebo aktívneho športového využitia sú naozaj neobmedzené, tak pre jednotlivcov ako i pre rodiny s deťmi.  Táto nehnuteľnosť je vhodná po minimálnych úpravách(výmena kotla) na okamžité bývanie. Ak hľadáte rodinný dom s väčším pozemkom, je to ideálna voľba.

V prípade, že Vás daná nehnuteľnosť zaujala, chcete ju vidieť či máte ďalšie otázky, kontaktujte ma a ja Vám ich rada zodpoviem, prípadne Vás prevediem obhliadkou.

 

Ďalšie nehnuteľnosti na predaj

Máte záujem o hypotéku?

FinGO.sk hypokalkulačka vám umožňuje ľahko, rýchlo a z pohodlia domova urobiť porovnanie hypoték a zistiť akú hypotéku, na aký dlhý čas a za akých podmienok vám vedia banky poskytnúť.