Rodinný dom s chalupou v Dlhej nad Oravou

Typ:Predaj
Druh:Rodinný dom
Výmera:1957 m2
Využitie:Bývanie Rekreácia
Lokalita:Dlhá nad Oravou
Okres:Dolný Kubín
Stav:Pôvodný
Cena: 120000

Ponúkame Vám na predaj rodinný dom s pridruženou staršou chalupou a veľkým pozemkom v obci Dlhá nad Oravou.

Rodinný dom zo šesťdesiatych rokov sa nachádza v centre obce na mierne svahovitom pozemku o výmere 1957 m2 a je v pôvodnom stave. Chalupa, ktorá je súčasťou predaja, je tiež v pôvodnom stave a má približne 100 rokov. Obe nehnuteľnosti sú napojené na inžinierske siete – verejný vodovod, obecná kanalizácia a tiež elektrina.

Technický popis jednotlivých objektov:

RODINNÝ DOM
Počet izieb: 4 
Kúpeľňa: 2x
Materiál: kombinácia tehly a kvadry
Strecha: hliníkový plech nedávno menený
Pivnica: áno
Okná: drevené
Kúrenie: plynová pec/výmena radiátorov
Zastavaná plocha: 152 m2

CHALUPA
Počet izieb: 2
Materiál: tehla
Strecha: pálená škridľa
Pivnica: nie
Okná: drevené
Kúrenie: pec na tuhé palivo
Zastavaná plocha: 100 m2

Obe nehnuteľnosti sa predávajú len spolu. Avšak vzhľadom nato, že obec sa nachádza v blízkosti turistami vyhľadávaných lokalít akými je napríklad Zuberec, je táto nehnuteľnosť ideálna na bývanie a súčasne na podnikateľské využitie v cestovnom ruchu, a to formou prenájmu spomínanej chalupy. Vhodnou alternatívou by mohla byť aj pre tých z vás, ktorí hľadáte rodinný dom s väčším pozemkom alebo dobrú investíciu, kedy by ste časť pozemku mohli odpredať. Súčasťou predaja sú aj zadné stavy, ktoré možno využiť napríklad ako altánok.

V prípade, že Vás daná nehnuteľnosť zaujala, chcete ju vidieť či máte ďalšie otázky, kontaktujte ma a ja Vám ich rada zodpoviem, prípadne Vás prevediem obhliadkou.

 

Ďalšie nehnuteľnosti na predaj

Máte záujem o hypotéku?

FinGO.sk hypokalkulačka vám umožňuje ľahko, rýchlo a z pohodlia domova urobiť porovnanie hypoték a zistiť akú hypotéku, na aký dlhý čas a za akých podmienok vám vedia banky poskytnúť.