Rodinný dom na predaj – Zubrohlava

Typ:Predaj
Druh:Bungalov
Výmera:122 m2
Využitie:Bývanie
Lokalita:Zubrohlava
Okres:Námestovo
Stav:Novostavba
Cena: 137000

Realitná maklérka Alena Zubrzycká Vám ponúka na predaj novostavbu rodinného domu v intraviláne obce, napojenú na verejný vodovod, elektrinu a prístupnú priamo  z miestnej komunikácie.

Popis bungalovu:

Dom je skolaudovaný, čiastočne podpivničený, jedno nadzemné podlažie, podkrovie možno použiť ako úložný priestor. Zastavaná plocha 122 m2. Pozemok o rozlohe 416 m2. Energetický certifikát A.
Dispozícia – 3 izby, obývacia miestnosť s kuchyňou a špajzou, kúpelňa, samostatné WC, technická miestnosť. Dom je postavený z Ytongu 30, krytina je škridľa Terran Carbon EVO, okná plastové trojsklo, steny a podlaha zateplené 20-kou polystyrénom, strop striekaná Pur pena 34 cm, elektrické podlahové vykurovanie CALEO fólie s termostatom v každej miestnosti a centrálnym ovládaním cez internet, sadrové omietky, betónové potery, SDK strop, príprava na rekuperáciu – antibakteriálne rozvody, fotovoltaické panely 10 ks – 3 KW, elektrické vonkajšie žalúzie, príprava na kanalizáciu.

Cena 143 170 EUR je vrátane komplexných služieb a všetkých poplatkov spojených s prevodom nehnuteľnosti. Právny servis zabezpečujeme advokátskou kanceláriou.
Financovanie a poistenie Vám zabezpečí tím našich odborných špecialistov.

Ďalšie nehnuteľnosti na predaj

Máte záujem o hypotéku?

FinGO.sk hypokalkulačka vám umožňuje ľahko, rýchlo a z pohodlia domova urobiť porovnanie hypoték a zistiť akú hypotéku, na aký dlhý čas a za akých podmienok vám vedia banky poskytnúť.