Rodinný dom – Mokraď

Typ:Predaj
Druh:Rodinný dom
Výmera :685 m2
Stav :Čiastočná rekonštrukcia
Využitie :Bývanie
Lokalita:Mokraď
Okres :Dolný Kubín
Maklér :Mária Strapcová
Kontakt :0911499441
Email:mariastrapcova@oravareal.sk
Cena:79000

Ponúkame na predaj rodinný dom v Dolnom Kubíne v mestskej časti Mokraď – Kocmál.

Rodinný dom sa nachádza v lukratívnej časti Dolného Kubína – Kocmál s prístupom po mestskej komunikácií. Rozloha pozemku, na ktorom daná nehnuteľnosť leží je 685 m2 a z toho zastavaná plocha je 95 m2. K domu prináležia menšie zadné stavy a samostatná garáž.

Dom bol postavený z plnej tehly pred cca 60-timi rokmi. Strecha je sedlová pokrytá škridľou. Nehnuteľnosť je pripojená na verejnú kanalizáciu, vodovod, elektrinu a v blízkosti je možnosť napojiť sa aj na plyn. Vykurovanie je zabezpečené formou tuhého paliva.

Dispozične dom pozostáva z dvoch podlaží. Na prvom podlaží sa nachádza vstupná chodba, kúpeľňa spojená s WC, kuchyňa s menšou samostatnou špajzou a dve samostatné izby. Z tohto podlažia je možný vstup aj do pivničných priestorov.  Na druhom podlaží sa nachádzajú ešte dve samostatné väčšie izby, ktoré by bolo možné upraviť aj na tri.

V dome pred časom boli vymenené okná a postavená aj menšia prístavba slúžiaca ako závetrie resp. vstupná chodba.

Lokalita, v ktorej sa nehnuteľnosť nachádza,  je od centra mesta vzdialená len niekoľko minút jazdou autom.  Dom samotný, prostredie, v ktorom sa nachádza ako i jeho okolie si Vás určite získajú svojím tichom a súkromím.

 

Preto neváhajte a kontaktujte nás ešte dnes!

Ďalšie nehnuteľnosti na predaj