Rodinný dom – hrubá stavba

Typ:Predaj
Druh:Rodinný dom
Výmera:692 m2
Využitie:Bývanie
Lokalita:Veličná
Okres:Dolný Kubín
Stav:Vo výstavbe
Cena: 135000

Túžite po komforte bývania v rodinnom dome? 

Snívate o rannej kávičke v pohodlí kresla s vyloženými nohami či grilovačke s priateľmi na vlastnej terase.  Alebo o peknom pozemku s vôňou čerstvo pokoseného trávnika, po ktorom sa šantia Vaše deti? Chcete pre seba a svoju rodinu vytvoriť dokonalé miesto pre život, z ktorého sa budete tešiť každý jeden deň? 

Realitná kancelária Orava real Vám EXKLUZÍVNE dáva možnosť kúpiť si ÚTULNE NAPROJEKTOVANÝ 2 podlažný dom z póro-betónových tvárnic. Tento 5 izbový rodinný dom v rozostavanom stave dáva možnosť dokončenia presne podľa vlastných predstáv. Dom sa nachádza na 692 m2 pozemku blízko Dolného Kubína (3 km) v obci Veličná. Obec Veličná má svoju bohatú históriu. Nenapodobiťeľné letné jarmoky či zimné trhy sú lákadlom pre všetkých. Občianska vybavenosť je na vysokej úrovni. Obchod, kostol, škôlka, autobusové či vlakové spojenie to všetko je tu.    

Na krásne slnečnom a rovinatom pozemku o rozlohe 692 m2 sa nachádza rozostavaný,  samostatne stojaci 5 IZBOVÝ RODINNÝ DOM. Prístup je z obecnej asfaltovej cesty. Voda, plyn, elektrika a odpad do žumpy – všetko už doriešené a napojené v dome. 

Na prízemí Vás po vstupe do domu čaká kuchyňa s priestorom pre jedálenský stôl spojená s obývačkou. V spojenej obývačke s miestom pre krb sa predstava prepojenia s terasou zdá ideálna.  Samozrejmosťou prízemia je kúpeľňa s WC, technická miestnosť a samostatná izba. Či to bude spálňa, hosťovská alebo detská izba, je len a len na Vás. Po vstupe na poschodie Vás čaká druhá kúpeľňa a z chodby sa môžete presunúť do 2 samostatných izieb a jednej menšej izby…tu sa môže nachádzať pracovňa či miestnosť pre študujúce deti. 

Tento 5 izbový rodinný dom s 2 kúpeľňami, obývačkou spojenou s kuchyňou sa po dokončení stane Vašou pýchou a už teraz sa môžete tešiť na nemý úžas Vašich priateľov či rodiny. No čo bude v tomto dome na nezaplatenie je úžasný pocit domova v nádhernej nehnuteľnosti

Tak nezaváhajte a nenechajte si ujsť túto stavbu. Zavolajte nám čo najskôr a príďte sa presvedčiť, že TOTO je TEN PRAVÝ DOM, ktorý všetky vaše sny zmení na realitu. 

 

Pár technických informácií:

– rozloha pozemku 692 m2, tvar pozemku: obdĺžnik – rovinatý

– prístup k pozemku po obecnej asfaltovej a udržiavanej ceste

– pozemok je v osobnom vlastníctve v INTRAVILÁNE obce

– klasifikácia podľa územného plánu obce – plocha bývania v rodinných domoch

– inžinierske siete: všetky priamo na pozemku už zapojené v dome

-všetky povolenia k stavbe a dostavbe už vybavené…len dostavať !!!

Ďalšie nehnuteľnosti na predaj