Rodinný dom Chlebnice

Typ:Predaj
Druh:Rodinný dom
VÝMERA:390 m2
STAV:Kompletná rekonštrukcia
Využitie :bývanie, podnikanie
LOKALITA:Chlebnice okres Dolný Kubín
MAKLÉR:Radoslav Záň
KONTAKT:0907531382
E-MAIL:radoslavzan@oravareal.sk
CENA:Dohodou
Cena:96000

Ponúkame Vám na predaj viacgeneračný rodinný dom v príjemnej obci Chlebnice. Dom je po kompletnej rekonštrukcii a nachádza sa v tichej časti, blízko centra obce.

Dom je zateplený má drevené euro okná ktoré ladia s exteriérovým dizajnom a farbami. Ide o nadštandardný trojpodlažný dom. V suteréne sa nachádza oddychová časť ktorej súčasťou je sauna a soláriom, ďalej sa tu nachádza sociálne zariadenie a sprcha,oddychová miestnosť.

Na prvom podlaží je obytná čas s otvorenou kuchyňou, vedúcou do obývačky. Okrem toho sa na tomto podlaží nachádza chodba, WC a dve samostatné izby. Súčasťou jednej z izieb je hlavná kúpeľňa s rohovou vaňou aj sprchovacím kútom.

Na druhom podlaží sa nachádzajú dve priestranné izby, z čoho má každá izba vlastnú kúpeľňu. Na tomto podlaží sa taktiež nachádza kuchyňa s jedálňou. Tento dom môžete užívať ako viacgeneračný, poprípade časť domu prenajímať, vďaka možnosti samostatného vchodu na každé nadzemné podlažie.

Súčasťou rodinného domu je aj krytá terasa s krbom, kde si môžete vychutnať dlhé letné dni v kruhu rodiny a priateľov. V dome je ústredné plynové kúrenie, kanalizácia vedúca do žumpy. Vo dvore domu sa nachádza aj spevnená plocha na parkovanie Vášho auta.

V obci Chlebnice sa nachádza kompletná občianska vybavenosť, potraviny, knižnica, súkromná ZUŠ-ka, základná škola s materskou školou, malebná príroda a mnoho iného.

Dom sa predava so zariadením.

Neváhajte nás kontaktovať a dohodnite si obhliadku ešte dnes na tel. čísle: 0907 531 382 alebo emailom na: radoslavzan@oravareal.sk kde v prípade záujmu môžete získať aj viac informácií.
Pripravili sme si pre Vás aj video obhliadku, vychutnajte si ju z pohodlia domova tu

Ďalšie nehnuteľnosti na predaj