Rodinný dom / 4.byty Rezervované

Typ:Predaj
Druh:Rodinný dom
Výmera:750 m2
Využitie:Bývanie
Lokalita:Bysterec
Okres:Dolný Kubín
Stav:Kompletná rekonštrukcia
:
Cena: 299000

Nepremeškajte jedinečnú príležitosť vlastniť tento rodinný dom. Investícia s viac ako 6,5% percentným výnosom ročne prípadne bývanie a náklady zadarmo !!! Orava Real Váš realitný partner Vám ponúka na predaj rodinný dom so záhradou v Dolnom Kubíne časť Veľký Bysterec. Dom je situovaný na pozemku o výmere 750 m2. Disponuje štyrmi samostatnými bytovými jednotkami. Nachádza sa tu na poschodí jeden 4.izbový byt, na prízemí jeden 1.izbový a jeden 2.izbový byt. V záhrade je postavená samostatná prístavba typu bungalov s 1.izbovým bytom. Každý byt má samostatný vchod aj merače energií. Dom sa pedáva ako celok, byty sa nepredávajú samostatne ! Ak máš záuem o jedinečnú investíciu s mesačným výnosom cca 1800 eúr z nájmu týchto bytov, kontaktuj nás na 0907 531 382 príp.mailom radoslavzan@oravareal.sk pre viac informácií.
Cena obsahuje všetky poplatky u notára, ako aj náklady na vypracovanie kúpnych zmlúv a návrhu na vklad do katastra nehnuteľností naším právnikom.

Ďalšie nehnuteľnosti na predaj

Máte záujem o hypotéku?

FinGO.sk hypokalkulačka vám umožňuje ľahko, rýchlo a z pohodlia domova urobiť porovnanie hypoték a zistiť akú hypotéku, na aký dlhý čas a za akých podmienok vám vedia banky poskytnúť.