REZERVOVANÉ – A1 1 izbový byt Hviezdoslav

Typ:Predaj
Druh:1 izbový byt
Výmera :38 m2
Stav :Novostavba
Využitie:Bývanie
Lokalita :Dolný Kubín - centrum
Okres :Dolný Kubín
Maklér :Mária Strapcová
Kontakt :0911499441
Email:mariastrapcova@oravareal.sk
Cena:60172

Ponúkame exkluzívne na predaj 1-izbový byt o výmere 38 m2 v novostavbe polyfunkčného projektu s názvom Byty Hviezdoslav. Novostavba sa nachádza priamo v centre Dolného Kubína vo vrchnej časti Hviezdoslavovho námestia oproti Mestskému úradu.

Najnovší stavebný projekt Oravy sa pýši svojou polohou a nadštandardným spracovaním.

Byt je dispozične je riešený vstupnou chodbou, väčšou kuchyňou , kúpeľňou s WC a spálňou.

V každom byte je plynové ústredné kúrenie, povrchové úpravy stien a stropov, všetky obklady ako aj sanita budú kompletne dokončené.

Ku každému bytu prináleží pivnica a štyri parkovacie miesta za bytovým domom ponúkajú svojim majiteľom celoročné bezpečné parkovanie v srdci mesta.

Bližsie informácie nájdete aj na stránke www.bytyhviezdoslav.sk, prospektoch, bilboardoch a samozrejme v našej realitnej kancelárii, kde Vám radi poskytneme podrobnejší popis bytov aj ich financovania a dohodneme prípadnú obhliadku.

Neváhajte a zarezervujte si Vaše prestížne nové bývanie na Hviezdoslavovom námestí, ktoré bude dokončené a pripravené na bývanie už začiatkom roku 2020.

Neváhajte nás kontaktovať a dohodnite si obhliadku ešte dnes na tel. čísle: 0911 499 441 alebo emailom na: mariastrapcova@oravareal.sk, kde v prípade záujmu môžete získať aj viac informácií.

Ďalšie nehnuteľnosti na predaj