Rekreačný pozemok na Kubínskej holi 1

Typ:Predaj
Druh:Rekreačný pozemok
Výmera:803 m2
Využitie:Rekreácia
Lokalita:Kubínska Hoľa
Okres:Dolný Kubín
Stav:Pôvodný
Cena: 74€/m2

Na predaj ponúkame stavebný pozemok,ktorý je územným plánom mesta Dolný Kubín určený na výstavbu rekreačného objektu. Pozemok sa nachádza v blízkosti dynamicky sa rozvíjajúceho lyžiarskeho strediska Kubínska hoľa.

Pozemok má výmeru 803 m2 a je situovaný na okraji lesa,kde už nie je plánovaná ďalšia výstavba.Náročný klient taktiež ocení jedinečný výhľad na Roháče a majestátny Choč.

V cene pozemku sú aj všetky dostupné inžinierske siete a to elektrika,kanalizácia a vodovod.

Pozemok je mierne svahovitý a má výborné rozmery na výstavbu rekreačného objektu.

Lyžiarske stredisko Kubínska Hoľa dnes patrí k najobľúbenejším strediskám,má výbornú infraštruktúru a dostupnosť.No okrem vynikajúcich tratí pre zjazdové či bežecké lyžovanie sa za posledné obdobie sa vytvorili aj mnohé atraktívne podmienky pre letné športovanie.Sú tu výborné podmienky pre cykloturistov,terénne kolobežky,horské trojkolky,obľúbený park Tarzaniáda a známa downhillová súťažná trať pre horské bicykle a najnovšou novinkou je:
Letná atrakcia na Kubínskej!

Najdlhší a najmodernejší ZIPLINE v strednej a východnej Európe s dĺžkou 1200 m vám zaručene vyrazí dych.

Vyvezte sa k štartu pohodlne sedačkovou lanovkou a nechajte sa unášať rýchlosťou až 80 km/h vo výške až 29 m nad zemou.

Pozemok na Kubínskej holi je v súčasnosti skvelou investíciou do budúcnosti,pretože v Kubínska hoľa bude patriť k TOP strediskám na Slovensku.

Viac info na č.t.0905440928

Ďalšie nehnuteľnosti na predaj

Máte záujem o hypotéku?

FinGO.sk hypokalkulačka vám umožňuje ľahko, rýchlo a z pohodlia domova urobiť porovnanie hypoték a zistiť akú hypotéku, na aký dlhý čas a za akých podmienok vám vedia banky poskytnúť.