Rekreačný dom v obci Malé Borové

Typ:Predaj
Druh:Rekreačná chata
Výmera:140m2
Využitie:Rekreácia
Lokalita:Malé Borové
Okres:Liptovský Mikuláš
Stav:Kompletná rekonštrukcia
Cena: Cena dohodou

Komplet zrekonštruovaný 2-poschodový rekreačný dom v obci Malé Borové  (5 km od obce Huty a 10 km od turistickej obce Zuberec ) v okrese Liptovský Mikuláš je situovaný v prostredí nádhernej prírody na rozhraní Oravy a Liptova. Predáva sa spolu s pozemkom.

Dom je murovaný s úplne novou plechovou hliníkovou strechou (r. 2008). Na poschodí má zariadené 3 izby na spanie, wc+sprchu, na prízemí obývačku s krbom, kúpeľňu s wc a vaňou, špajzu a kompletnú kuchyňu na mieru. V každej miestnosti sa kúri elektrickými konvektormi a v spoločenskej miestnosti sa nachádza piecka, ktorá vykúri celé prízemie. Teplú vodu zabezpečuje prietokový ohrievač. Prízemie je podpivničené, 3 priestory sa využívajú na uskladnenie ako i pracovne ako dieľňa. Dom nemá garáž, parkuje sa v bezprostrednej blízkosti, má parkovacie miesta. Predmetom kúpy je i väčšina zariadenia , ako aj záhradný altánok za domom s priestorom pre posedenie a krásnym výhľadom na okolitú prírodu.

Dom je napojený na verejný vodovod a má vlastnú žumpu. Je využívaný najmä turistami a podchytený cestovnými kanceláriami. Preto je veľmi vhodný na podnikanie v tomto smere, ale aj na víkendové či celoročné bývanie. Je vhodný aj pre rodinné bývanie. Celková zastavaná plocha, ktorá je tiež predmetom predaja, je 72 m2, okolitý pozemok má 380 m2.  Dom sa využíva v lete i v zime a pre svoju polohu v prírode a pekný výhľad je ideálny pre relax a oddych. V blízkom okolí sú atraktívne lokality, ako Tatralandia (30 km), Oravice (30 km), Jasná-Nízke Tatry (40 km), či blízky Zuberec (10 km) a Roháče-Zverovka-Spálená (18 km).

Ďalšie nehnuteľnosti na predaj

Máte záujem o hypotéku?

FinGO.sk hypokalkulačka vám umožňuje ľahko, rýchlo a z pohodlia domova urobiť porovnanie hypoték a zistiť akú hypotéku, na aký dlhý čas a za akých podmienok vám vedia banky poskytnúť.