Prenájom lukratívneho veľkometrážneho bytu na Aleji Slobody

Typ:Prenájom
Druh:3 izbový byt
Výmera:145 m2
Využitie:Bývanie
Lokalita:Dolný Kubín Aleja Slobody
Okres:Dolný Kubín
Stav:Vo výstavbe
Cena: 500

Na prenájom vám ponúkame lukratívny, veľkometrážny byt,(145 m2)ktorý sa nachádza v prvom nadzemnom podlaží v polyfunkčnej budove Alejka priamo na autobusovom nástupišti v Dolnom Kubíne.
Tento byt sa ponúka ako nezariadený a môže byť využívaný aj ako sídlo firmy.
Tento trojizbový byt je v súčasnosti prístupný spredu a dostaneme sa k nemu cez samostatný vchod, schodiskom, k bezpečnostným dverám . Pred bytom napravo je špajza.
Byt pozostáva v súčasnosti z 3 obytných miestností a to v ľavej časti je jedna samostatná izba ,napriamo je veľká obývacia hala s kuchyňou a kuchynskou linkou so vstavanými spotrebičmi a v pravej časti sa nachádza spálňa. Takisto v pravej časti je technická miestnosť s kondenzačným plynovým kotlom. Ďalej sa tu nachádza samostatná kúpeľňa s vaňou a samostatné wc.
Vykurovanie bytu je samostatným kondenzačným plynovým kotlom. V byte sú preukázateľne nízke náklady na spotrebu energií.
Cena prenájmu je 500€ vrátane energií.

Viac informácií na t.č. 0905440928

Ďalšie nehnuteľnosti na predaj

Máte záujem o hypotéku?

FinGO.sk hypokalkulačka vám umožňuje ľahko, rýchlo a z pohodlia domova urobiť porovnanie hypoték a zistiť akú hypotéku, na aký dlhý čas a za akých podmienok vám vedia banky poskytnúť.