Pozemok Vyšný Kubín

Typ:Predaj
Druh:Stavebný pozemok
Výmera:3044 m2
Využitie:výstavba
Lokalita:Vyšný Kubín
Okres:Dolný Kubín
Stav:Pôvodný
Cena: Cena dohodou

Radoslav Záň z Realitnej kancelárie ORAVAREAL Vám EXKLUZÍVNE ponúka na predaj slnečný pozemok, nachádzajúci sa v malebnom prostredí, na okraji obce Vyšný Kubín.

Pozemok o výmere 3044 m2 je určený na výstavbu rodinných domov. Pozemok je evidovaný na LV ako orná pôda a je v územnom pláne obce určený na zastavanie. Na pozemku sa nachádza trafostanica s možnosťou pripojenia elektrickej prípojky. Na hrane pozemku je vedený rozvod pitnej vody, kanalizácia bude zvedená do žumpy.

Výhody týchto slnečných pozemkov je pekný výhľad na VyšnoKubínsku skalku, Chočské vrchy ako aj okolité prostredie, turistika, cykloturistika, zimné športy.

Dohodnutá cena obsahuje všetky poplatky u notára, ako aj náklady na vypracovanie kúpnych zmlúv a návrhu na vklad do katastra nehnuteľností naším právnikom.

ODPORÚČAM OBHLIADKU

V prípade záujmu o ďalšie informácie ma môžete kontaktovať na telefónnom čísle 0907 531 382 alebo mailom na adrese: radoslavzan@oravareal.sk

Ďalšie nehnuteľnosti na predaj

Máte záujem o hypotéku?

FinGO.sk hypokalkulačka vám umožňuje ľahko, rýchlo a z pohodlia domova urobiť porovnanie hypoték a zistiť akú hypotéku, na aký dlhý čas a za akých podmienok vám vedia banky poskytnúť.