Pozemok vhodný ako investícia

Typ:Predaj
Druh:Orná pôda
Výmera:597 m2
Využitie:Investícia
Lokalita:Žaškov
Okres:Dolný Kubín
Stav:Pôvodný
Cena: 20€/m2

INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ!

Ponúkame na predaj pozemok vhodný na investíciu.

Pozemok s výmerou 597 m2 sa nachádza v obci Žaškov. Pozemok je slnečný mierne svahovitý s orientačnými rozmermi 30m x 20m. Prístup k nemu je po nespevnenej obecnej komunikácií. V dosahu cca 200 m aj inžinierske siete – voda, elektrina, plyn.

Lokalita, v ktorej sa pozemok nachádza, je územným plánom výhľadovo cca v roku 2037 určená na individuálnu výstavbu rodinných domov. Práve preto je pozemok ideálny ako investícia do budúcnosti, no samozrejme zaujímavý je aj pre tých, ktorí chcú stavať, ale možno nie hneď a chcú pozemok za dobrú cenu.  K dispozícií máme aj vyjadrenia dodávateľov elektrickej energie a vody k bodom napojenia.

Obec Žaškov sa nachádza 12 km od Dolného Kubína. Ideálne miesto pre mladé rodiny s deťmi. V rámci občianskej vybavenosti tu nájdete menšie obchody, škôlku, školu, obecnú knižnicu, autobusové zastávky či reštauráciu. 

Nájsť pokoj či možnosť kultúrneho alebo športového vyžitia sa je tiež v tejto malebnej obci samozrejmosťou, nakoľko sa tu celoročne konajú rôzne kultúrne či športové podujatia.

Preto ak Vás táto cenovo dostupná ponuka zaujala, dohodnime si obhliadku a ja Vám veľmi rada pozemok ukážem. 

Na cene aj obhliadke sa dá dohodnúť, stačí zdvihnúť telefón a zavolať mi 0911 499 441, napísať na: mariastrapcova@oravareal.sk

Ďalšie nehnuteľnosti na predaj

Máte záujem o hypotéku?

FinGO.sk hypokalkulačka vám umožňuje ľahko, rýchlo a z pohodlia domova urobiť porovnanie hypoték a zistiť akú hypotéku, na aký dlhý čas a za akých podmienok vám vedia banky poskytnúť.