Rezervované

Pozemok na predaj Zázrivá Dolina REZERVOVANÉ

Typ:Predaj
Druh:Rekreačný pozemok
Výmera:4234 m2
Využitie:Výstavba
Lokalita:Zázrivá
Okres:Dolný Kubín
Stav:Pôvodný
Cena: Cena dohodou

Radoslav Záň z Oravareal Vám exkluzívne ponúka na predaj pozemok v obci Zázrivá časť Dolina.

Pozemok je vhodný na výstavbu rodinných domov, rekreačných chát či iných investičných nehnuteľností. Pozemok o výmere 4234 m2 je v miernom až rovinatom svahu je slnečný a hraničí s potokom na jeho spodnej strane. Inžinierske siete sú v dosahu na hranici pozemku.

Známa a populárna obec Zázrivá je vzdialená 20km od Dolého Kubína a ponúka svojim obyvateľom možnosti turistiky v lete či v zime. Množstvo lyžiarskych stredísk v dosahu, v zime vždy sneh, krásne prostredie a výhľady dodávajú obci Zázrivá svojský charakter.

Cena po dohode je konečná a obsahuje všetky poplatky u notára, ako aj náklady na vypracovanie kúpnych zmlúv a návrhu na vklad do katastra nehnuteľností naším právnikom.
ODPORÚČAM OBHLIADKU
V prípade záujmu o ďalšie informácie ma môžete kontaktovať na telefónnom čísle 0907 531 382 alebo mailom na adrese: radoslavzan@oravareal.sk

Ďalšie nehnuteľnosti na predaj

Máte záujem o hypotéku?

FinGO.sk hypokalkulačka vám umožňuje ľahko, rýchlo a z pohodlia domova urobiť porovnanie hypoték a zistiť akú hypotéku, na aký dlhý čas a za akých podmienok vám vedia banky poskytnúť.