Pozemok na Kubínskej holi 2

Typ:Predaj
Druh:Rekreačný pozemok
Výmera:861 m2
Využitie:Rekreácia
Lokalita:Kubínska Hoľa
Okres:Dolný Kubín
Stav:Pôvodný
Cena: 74 eur/m2

Na predaj ponúkame stavebný pozemok, ktorý je územným plánom mesta Dolný Kubín určený na výstavbu rekreačného objektu. Pozemok sa nachádza v blízkosti dynamicky sa rozvíjajúceho lyžiarskeho strediska Kubínska hoľa.

Pozemok má výmeru 861 m2 a je situovaný na okraji lesa, kde už nie je plánovaná ďalšia výstavba. Náročný klient taktiež ocení jedinečný výhľad na Roháče a majestátny Choč.

V cene pozemku sú aj všetky dostupné inžinierske siete, a to elektrika, kanalizácia a vodovod.

Pozemok je mierne svahovitý a má výborné rozmery na výstavbu rekreačného objektu.

Lyžiarske stredisko Kubínska Hoľa dnes patrí k najobľúbenejším strediskám, má výbornú infraštruktúru a dostupnosť. Okrem vynikajúcich tratí pre zjazdové či bežecké lyžovanie sa za posledné obdobie vytvorili aj mnohé atraktívne podmienky pre letné športovanie. Sú tu výborné podmienky pre cykloturistov, terénne kolobežky, horské trojkolky, obľúbený park Tarzánia a známa downhillová súťažná trať pre horské bicykle a najnovšou novinkou je:
Letná atrakcia na Kubínskej hole: najdlhší a najmodernejší ZIPLINE v strednej a východnej Európe s dĺžkou 1200 m, ktorý vám zaručene vyrazí dych.

Vyvezte sa k štartu pohodlne sedačkovou lanovkou a nechajte sa unášať rýchlosťou až 80 km/h vo výške až 29 m nad zemou.

Pozemok na Kubínskej holi je v súčasnosti skvelou investíciou do budúcnosti, pretože  Kubínska hoľa bude patriť k TOP strediskám na Slovensku.

Viac info na č.t. 0905440928

Ďalšie nehnuteľnosti na predaj

Máte záujem o hypotéku?

FinGO.sk hypokalkulačka vám umožňuje ľahko, rýchlo a z pohodlia domova urobiť porovnanie hypoték a zistiť akú hypotéku, na aký dlhý čas a za akých podmienok vám vedia banky poskytnúť.