Pozemok Mokraď JEDINEČNÁ PONUKA

Typ:Predaj
Druh:Stavebný pozemok
Výmera:1084 m2
Využitie:Výstavba
Lokalita:Mokraď
Okres:Dolný Kubín
Stav:Pôvodný
Cena: 45 €/m2

Radoslav Záň z realitnej kancelárie Oravareal Vám Exkluzívne ponúka na predaj slnečný a rovinatý pozemok v Dolnom Kubíne v tichej lokalite, katastrálne územie Mokraď.

K pozemku s rozlohou 1084 m2 je vydané vyjadrenie od Mesta Dolný Kubín, že pozemok slúži ako plocha určená na výstavbu rodinných domov pod názvom IBV Močiarnik.
Inžinierske siete sú v blízkosti pozemku a je k ním vydané územné rozhodnutie mesta o umiestnení verejnej kanalizácie a prípojky na vodu. Vydaný bol aj bod pripjenia elektriny a v cene 45 eur/m2 je aj započítaný podiel na prístupovej ceste vedúcej priamo k pozemku.

Práve preto je TERAZ ten správny čas na kúpu tohto pozemku !!!

Uvedená cena 45 eur za m2 je konečná a obsahuje všetky poplatky u notára, ako aj náklady na vypracovanie kúpnych zmlúv a návrhu na vklad do katastra nehnuteľností naším právnikom.
ODPORÚČAM OBHLIADKU
V prípade záujmu o ďalšie informácie ma môžete kontaktovať na telefónnom čísle 0907 531 382 alebo mailom na adrese: radoslavzan@oravareal.sk

Ďalšie nehnuteľnosti na predaj

Máte záujem o hypotéku?

FinGO.sk hypokalkulačka vám umožňuje ľahko, rýchlo a z pohodlia domova urobiť porovnanie hypoték a zistiť akú hypotéku, na aký dlhý čas a za akých podmienok vám vedia banky poskytnúť.