Pozemok Malatiná

Typ:Predaj
Druh:Stavebný pozemok
Výmera:9437 m2
Využitie:Výstavba
Lokalita:Malatiná
Okres:Dolný Kubín
Stav:Pôvodný
Cena: 60000

Realitná kancelária Oravareal Vám Exkluzívne ponúka na predaj pozemok v malebnej obci Malatiná.

Pridanou hodnotou tohto pozemku sú krásne výhľady, čistá príroda,kľud na okraji obce. Pozemok je vhodný na výstavbu rodinných domov, rekreačných chát či iných investičných nehnuteľností. Pozemok o výmere 9437 m2 je v miernom až rovinatom svahu je slnečný s ihriskom susediacim na jeho spodnej strane. Inžinierske siete sú v dosahu. K pozemku vedie poľná prístupová cesta vo vlastníctve obce.

Obec Malatiná je vzdialená 14km od Dolého Kubína a ponúka svojim obyvateľom kľudný život v lone prekrásnej Oravskej prírody. Je to hubársky raj a turistické lákadlo. Obec je spojená s Liptovom zabudnutou a tichou Sestrčskou dolinou, ktorá je prístupná pešo, kde spája regióny Oravy a Liptova. V diaľke sa týčia končiare Západných Tatier-Roháčov na ktoré impozantné výhľady upevňujú charakter a využitie pozemku. Pozemok sa predáva v celku.

Cena obsahuje všetky poplatky u notára, ako aj náklady na vypracovanie kúpnych zmlúv a návrhu na vklad do katastra nehnuteľností naším právnikom.
ODPORÚČAM OBHLIADKU
V prípade záujmu o ďalšie informácie ma môžete kontaktovať na telefónnom čísle 0907 531 382 alebo mailom na adrese: radoslavzan@oravareal.sk

Ďalšie nehnuteľnosti na predaj

Máte záujem o hypotéku?

FinGO.sk hypokalkulačka vám umožňuje ľahko, rýchlo a z pohodlia domova urobiť porovnanie hypoték a zistiť akú hypotéku, na aký dlhý čas a za akých podmienok vám vedia banky poskytnúť.