Pozemok Kubínska Hoľa REZERVOVANÉ

Typ:Predaj
Druh:Rekreačný pozemok
Výmera:1092 m2
Využitie:Rekreačný pozemok
Lokalita:Kubínska Hoľa
Okres:Dolný Kubín
Stav:Pôvodný
Cena: 70€/m2

V lone čarokrásnej oravskej prírody, v útulnej dolinke v tesnej blízkosti veľmi rýchlo sa rozvíjajúceho lyžiarskeho strediska Kubínska Hoľa Vám ponúkame rekreačný pozemok o výmere 1092 m2 ktorý je územným plánom mesta Dolný Kubín určený na výstavbu rekreačnej chaty. K pozemku vedie spevnená štrková cesta. Na pozemku je dovedená elektrika, verejná kanalizácia je vybudovaná pri pozemku s možnosťou pripojenia, prípojka vody v cene dosahu cca 50 metrov.  Výhľad na Roháče z tohto pozemku je majestátny.

Lyžiarske stredisko Kubínska Hoľa sa mení každým dňom a stáva sa z neho jedno z najatraktívnejších a najvyhľadávanejších lyžiarskych stredísk na Slovensku prístupných a zaujímavých nielen v letnej, ale aj v zimnej sezóne.

Neváhajte nás kontaktovať a dohodnite si obhliadku ešte dnes na tel. čísle: 0907 531 382 alebo emailom na: radoslavzan@oravareal.sk kde v prípade záujmu môžete získať aj viac informácií.

Ďalšie nehnuteľnosti na predaj

Máte záujem o hypotéku?

FinGO.sk hypokalkulačka vám umožňuje ľahko, rýchlo a z pohodlia domova urobiť porovnanie hypoték a zistiť akú hypotéku, na aký dlhý čas a za akých podmienok vám vedia banky poskytnúť.