Rezervované

Pozemok 1 Vyšný Kubín

Typ:Predaj
Druh:Stavebný pozemok
Výmera:740 m2
Využitie:výstavba
Lokalita:Vyšný Kubín
Okres:Dolný Kubín
Stav:Pôvodný
Cena: 49€/m2

Realitná kancelária ORAVAREAL Vám EXKLUZÍVNE ponúka na predaj slnečný stavebný pozemok, nachádzajúci sa v malebnom prostredí, na okraji obce Vyšný Kubín.
Pozemok o výmere 740 m2 je určený na výstavbu rodinných domov. Pozemok je evidovaný na LV ako orná pôda v územnom pláne obce je určený na zastavanie. Pri rovinatom pozemku sa nachádza elektrická prípojka v blízkosti pozemku je vodovodná prípojka a kanalizácia je riešená do žumpy.
Pozemok je taktiež vhodný na developérsky projekt.
Výhody tohto slnečného pozemku je pekný výhľad na VyšnoKubínsku skalku ako aj okolité a tiché prostredie, turistika, cykloturistika, zimné športy.
Uvedená cena 49 eur za m2 je konečná a obsahuje všetky poplatky u notára, ako aj náklady na vypracovanie kúpnych zmlúv a návrhu na vklad do katastra nehnuteľností naším právnikom.
ODPORÚČAM OBHLIADKU
V prípade záujmu o ďalšie informácie ma môžete kontaktovať na telefónnom čísle 0907 531 382 alebo mailom na adrese: radoslavzan@oravareal.sk

Ďalšie nehnuteľnosti na predaj

Máte záujem o hypotéku?

FinGO.sk hypokalkulačka vám umožňuje ľahko, rýchlo a z pohodlia domova urobiť porovnanie hypoték a zistiť akú hypotéku, na aký dlhý čas a za akých podmienok vám vedia banky poskytnúť.