Rezervované

Pozemky Vyšný Kubín REZERVOVANÉ

Typ:Predaj
Druh:Stavebný pozemok
Výmera:3044 m2
Využitie:výstavba
Lokalita:Vyšný Kubín
Okres:Dolný Kubín
Stav:Pôvodný
Cena: 49€/m2

Realitná kancelária ORAVAREAL Vám EXKLUZÍVNE ponúka na predaj slnečný stavebný pozemok, nachádzajúci sa v malebnom prostredí, na okraji obce Vyšný Kubín.

Pozemok o výmere 3044 m2 je určený na výstavbu rodinných domov. Pozemok je evidovaný na LV ako orná pôda a je v územnom pláne obce určený na zastavanie. Na prevažne rovinatom pozemku sa nachádza elektrická prípojka. V blízkosti pozemku je vodovodná prípojka. Kanalizácia je riešená do žumpy.

Možnosť kúpy ako celok, alebo časť pre štyri rodinné domy. Pozemok je taktiež vhodný aj na developérsky projekt. 

Ku každéhmu pozemku sa dodatočne predáva štvrtinový podiel na prístupovej ceste.

Výhody týchto slnečných pozemkov je pekný výhľad na VyšnoKubínsku skalku ako aj okolité a tiché prostredie, turistika, cykloturistika, zimné športy.

Uvedená cena 49 eur za m2 je konečná a obsahuje všetky poplatky u notára, ako aj náklady na vypracovanie kúpnych zmlúv a návrhu na vklad do katastra nehnuteľností naším právnikom.

ODPORÚČAM OBHLIADKU

V prípade záujmu o ďalšie informácie ma môžete kontaktovať na telefónnom čísle 0907 531 382 alebo mailom na adrese: radoslavzan@oravareal.sk

Ďalšie nehnuteľnosti na predaj

Máte záujem o hypotéku?

FinGO.sk hypokalkulačka vám umožňuje ľahko, rýchlo a z pohodlia domova urobiť porovnanie hypoték a zistiť akú hypotéku, na aký dlhý čas a za akých podmienok vám vedia banky poskytnúť.