Obytná budova v centre Zázrivej

Typ:Predaj
Druh:Vila
Výmera:124 m2
Využitie:Bývanie, podnikanie
Lokalita:Zázrivá
Okres:Dolný Kubín
Stav:Kompletná rekonštrukcia
Cena: 255000

Ponúkame na predaj obytnú budovu(video) v centre obce Zázrivá okres Dolný Kubín. Je vhodná tak na trvalé bývanie ako i podnikateľskú činnosť rôzneho druhu.

Samotná budova má dve podlažia, z toho jedno podlažie je v súčasnej dobe už teraz prenajímané ako dva plne vybavené a zariadené 4-izbové apartmány každý s výmerou 110 m2. Možné využiť aj ako kancelárske priestory. Dispozične pozostávajú zo vstupnej chodby, kuchyne prepojenej s obývačkou, spálne, detskej izby prípadne pracovne a kúpeľne spojenej s WC. Súčasťou každého apartmánu je aj terasa a balkón. Každý apartmán má teplovzdušný krb s rozvodmi, samostatný bojler a samozrejme samostatné merače vody a elektriny.

Na prízemí sa nachádzajú priestory, ktoré v súčasnosti slúžia ako obchodná prevádzka. Využiteľné sú aj ako reštaurácia, cukráreň prípadne ďalšie dva alebo tri apartmány alebo kancelárie. Budova leží na pozemku o výmere 166 m2 a z toho zastavaná plocha je 124 m2. Do budúcna má nový majiteľ možnosť si prikúpiť aj susedný pozemok s výmerou 117 m2.

Vykurovanie v celej budove je zabezpečené prostredníctvom elektrického kotla na prízemí, no zároveň je možnosť vykurovania aj prostredníctvom krbovej vložky, ktorá je napojená medeným potrubím na hliníkové radiátory. Ohrev vody je zabezpečený elektrickým bojlerom. Odpad je riešený čističkou odpadových vôd. Mesačné náklady na energie sú veľmi nízke, nakoľko budova má aj fotovoltaické panely o výkone 5 kWh.

Budova je nedávno zateplená a všade sú osadené eurookná. Celý objekt je navyše zabezpečený alarmom a kamerovým systémom, ktorý je možné prepojiť s Vaším smartfónom či počítačom.

Obec Zázrivá leží v malebnom prostredí na území dolnej Oravy v severozápadnej časti Slovenska a zasahuje do viacerých horských celkov fatransko–tatranskej oblasti a Stredných Beskýd, menovite – Malej Fatry, Kysuckej vrchoviny a Oravskej Magury. Veľký či malý Rozsutec, neďaleké Jánošíkove diery v Terchovej sú turistami čoraz viac vyhľadávané blízke lokality, a to tak v zime ako i v lete.
Zároveň je charakteristická svojou vysokou mierou občianskej vybavenosti, v rámci ktorej má obec niekoľko prevádzok obchodov a reštauračných zariadení, vlastnú ambulanciu praktického a zubného lekára, lekáreň, škôlku či školu.

Ďalšie nehnuteľnosti na predaj

Máte záujem o hypotéku?

FinGO.sk hypokalkulačka vám umožňuje ľahko, rýchlo a z pohodlia domova urobiť porovnanie hypoték a zistiť akú hypotéku, na aký dlhý čas a za akých podmienok vám vedia banky poskytnúť.