Podnikateľský objekt v Lokci

Typ:Predaj
Druh:Polyfunkčný objekt
Výmera:305m2
Využitie:Podnikanie
Lokalita:Námestovo
Okres:Námestovo
Stav:Kompletná rekonštrukcia
Cena: 128000

Ponúkame priestranný podnikateľsky objekt na predaj v obci Lokca, pri hlavnej ceste smer Dolný Kubín alebo Námestovo. Obytná plocha je 210m2 a dom sa nachádza na pozemku o výmere 305m2.

Budova disponuje podzemným podlažím, ktoré sa skladá z dvoch miestnosti.  V jednej sa nachádza plne automatizovaný kotol s podávačom na peletky, ktorý vykuruje celú budovu.

Na prízemí sa nachádza WC, balkón o rozmeroch 2,5m x 3,5m a obrovský priestor o výmere 105m2, ktorý si môže nový majiteľ rozdeliť podľa svojich potrieb. Na prvé poschodie vedú drevené schody kde je kuchynka, veľkorysý balkón a taktiež otvorený priestor o výmere 105m2.

V roku 2011 bola vykonaná komplexná rekonštrukcia objektu. Budova disponuje novými plastovými oknami, novým komínom, novou strechou s pozinkovaným plechom a 35cm izoláciou. Budova je oteplená 12cm polystyrénom a je napojená na obecné siete.

Celá budova podlieha všetkým smerniciam administratívne/ obchodných priestorov – požiarnym, evakuačným a hasičským a taktiež je zabezpečená poplašným systémom a časovačom na svetelnú reklamu.

Tento objekt je plne vybavený a pripravený na to aby sa váš business posunul o ďalšiu métu. Svojou lokalitou zabezpečí že budete videní širokej verejnosti a okoloidúcim. Celý objekt pôsobí profesionálne a budete sa v ňom cítiť veľmi dobre.

Ak vás tento inzerát zaujal zavolajte našej maklérke a zarezervujte si obhliadku ešte dnes.

Ďalšie nehnuteľnosti na predaj

Máte záujem o hypotéku?

FinGO.sk hypokalkulačka vám umožňuje ľahko, rýchlo a z pohodlia domova urobiť porovnanie hypoték a zistiť akú hypotéku, na aký dlhý čas a za akých podmienok vám vedia banky poskytnúť.