Penzión s reštauráciou v obci Ľubochňa

Typ:Predaj
Druh:Penzión
VÝMERA:794 m2
STAV:Kompletná rekonštrukcia
LOKALITA:Ľubochňa okres Ružomberok
MAKLÉR:Simona Kotúľová
KONTAKT:0907 741 039
EMAIL:simonakotulova@oravareal.sk
Cena:258997

Ponúkame Vám na predaj čarovný penzión v známej obci Ľubochňa, okres Ružomberok. Tento penzión môže pre nového majiteľa slúžiť ako výborná investičná príležitosť, pretože sa nachádza v tesnej blízkosti Národného endokrinologického a diabetologického ústavu, kde sa zdržuje veľké množstvo ľudí ale aj turistov navštevujúcich Ľubochnianskú dolinu, ktorá je najdlhšiou na Slovensku.

Penzión sa nachádza na rovinatom pozemku o celkovej výmere 794 m2, pri hlavnej asfaltovej komunikácií.  Budova bola postavená na začiatku 20. storočia ako súčasť rozvíjajúceho sa kúpeľného strediska. Kompletnou rekonštrukciou prešla v roku 2014. Pri rekonštrukcií objektu boli zachované architektonické prvky zdobenej fasády, drevených prístreškov a balkóna. Murovaný objekt je pôdorysne tvaru “T“ s prístavbou zadného vstupu a bočných drevených prístreškov.  Objekt je čiastočne podpivničený a dispozične pozostáva z jedného podzemného podlažia, jedného nadzemného a podkrovia.

Na prízemí sa nachádza luxusná reštaurácia, bar, kuchyňa, oddelené dámske a pánske WC pre hostí aj zamestnancov, chodba, sklady, šatňa. V podkroví sa nachádza príjemná a moderná ubytovacia časť, ktorá pozostáva s chodby, haly, troch izieb, kúpeľne a jedného apartmánu, ktorý tvoria dve izby, kúpeľňa a chodba. Na priečelí sa nachádza balkón. V suteréne je kotolňa s kotlom na ekohrášok so zásobníkom. Vykurovanie je ústredné podlahové kombinované s panelovými radiátormi. Zdrojom teplej vody je obojživelný zásobníkový ohrievač. Alternatívnym zdrojom tepla sú solárne panely.

Na budove sa nachádzajú plastové okná, v kúpeľniach sú sprchovacie kúty, keramická dlažba a v podkroví plávajúce podlahy. Strešná krytina je pokrytá tvarovaným plechom. Zariadenie kuchyne je z nerezového materiálu. Základy sú betónové s izoláciou.

Interiér pôsobí veľmi pekným, moderným a v neposlednom rade čistým dojmom.

Maklér túto budovu odporúča ako výbornú investičnú príležitosť v pokojnej, malebnej no veľmi navštevovanej obci Ľubochňa.

Pre viac informácií nás neváhajte kontaktovať na tel čísle: + 421 907 741 039 alebo e-mailom na simonakotulova@oravareal.sk a dohodnite si obhliadku ešte dnes. Ak Vás ponuka zaujala, kliknite tu a  poprechádzajte sa po tejto nehnuteľnosti aj z pohodlia domova na virtuálnej obhliadke

 

Ďalšie nehnuteľnosti na predaj